Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julita1818

Mam ledwo 18 lat i przespałam się z prawie 40 letnim facetem.czy jestem zboczona

Polecane posty

Gość gość
Tak, jesteś zboczeńcem Heniek, tylko dlaczego przedstawiasz się jako Hela?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusia 7105
Ja tak miałam parę lat temu - spotykałam się z facetem starszym o 28 lat. Kto wie co by z tego wyszło gdybym nie wyjechała do UK..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy Ty się lepiej skup na zawartości swoich gaci - chociaż pewno nie specjalnie jest na czym się skupiać. Nie wiem co masz do mojego nicka ale prawdę mówiąc mam to w d/u/p/i/e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie kręcą starsi bo miałam jednego chłopaka w moim wieku i było mi z ni dużoo gorzej. A z tym starszym ZAWSZE mam orgazm...podnieca mnie i ma bardzo dużego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednego miała w swoim wieku i do tego jakąs c**e i już ocenia po tym że drugi w i do tego starszy lepszy to kazdy starszy lepszy :D:D:D JPRDL>> co za głupie c/i/p/y/ tylko nadajesz się z koleżanką powyżej do ssania k****a bo nic więcej nie wychodzi w zyciu pewnie :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 Od moich gaci to wara 😴 🖐️ nie bedę się wyzywał na forum :P Nick piękny jak Anna Grodzka :P eh skup się na zawartości swojej glowy a nie na zawartości gaci nieznajomych mężczyzn :P ;)widać nic w niej nie masz skoro nie wiesz o co mi chodzi 😴 dobranoc..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez, jak mialam 18 lat sypialam z facetem prawie 40-letnim. Nie jestem tym napietnowana Nie uwazam sie za zboczona Nie ma to zadnego wplywu na moje zycie Bylo mi z nim zawsze fajnie Spotykalam sie z nim na seks, bo moi owczesni koledzy specjalizowali sie w waleniu konia, a on specjalizowal sie we wspolzyciu z kobieta i nie strzelal po 2 minutach Nigdy w zyciu nie mialam ochoty na wlasnego ojca, puknijcie sie w glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ale masz problem jak był atrakcyjny to co nie należy ci się od życia? wszystkiego trzeba spróbować. ja też jak chodziłam w wieku 18 lat na prawko to przespałam sie z 45 letnim instruktorem jazdy bo mi się podobał a ja jemu, od pierwszego spotkania flirtowaliśmy ze sobą aż w końcu stalo sie, ale pieściliśmy się tylko oralnie, a potem mój chłopak myślał że jestem dziewicą bo błonę nadal miałam:) polecam oral!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×