Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bawr

Pomysł na randkę z dziewczyną

Polecane posty

Gość bawr

Hej. Pytanie jak wyżej dziewczyny. Macie jakieś fajne pomysły na randkę abym mógł miło spędzić czas z dziewczyną, a nie tylko cały czas siedzieć i rozmawiać? W weekend chce się spotkać z koleżanką z którą mam jak do tej pory 6 spotkań prywatnych. Myślałem nad tym abyśmy poszli na spacer nad taki stawek gdzie pływają kaczuszki, potem iść i pograć sobie w koszykówkę ( taka gra 21 ), a potem na takiej polance rozłożę kocyk, usiądziemy sobie, pogadamy i pojemy sobie jakieś owoce( co polecacie? ). Dobry pomysł czy macie jakieś inne fajne i ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? pracujesz? na kocyk jest za zimno nie uważasz? a jak będzie padało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawr
21 mam, pracuje. Na weekend ma być cieplej, a ta opcja z kocykiem to tylko jak będzie słonecznie wiadomo. Pomysł spoko na 7 spotkanie czy to prędzej z tym kocykiem i piknikiem mniej więcej to bardziej dla par?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tytlko zboczencom w glowie kocyk i bara bara na trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaya
moje najlepsze wspomnienie z randki to właśnie piknik na łonie natury. akurat ja zadbałam o jedzenie - był kocyk, martini asti, ciasto, jakieś zrobione przeze mnie małe jedzonko. nawet tańczyliśmy, udawaliśmy titanica, było wspaniale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaya
i to była jedna z naszych pierwszych randek. od tego czasu liczyliśmy, że jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaya
powiedz jej przed, że może pikinik byłby fajnym pomysłem i zobacz jej reakcję. może sama pomyśli i weźmie cos do jedzenia. winko lub szampan też by Wam pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuda, zabierz ja do jakiegos lokalu gdzie gra muzyka i jezdzi sie na wrotkach na ogromnym parkiecie i pije piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×