Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka1sobie1ja

Osoby które SCHUDŁY 15 KG i więcej, zapraszam :)

Polecane posty

Witam, mam pytanie do osób które dużo schudły w ostatnim czasie, 15 kg i więcej. Jaką dietę stosowały?, ile zleciało,? i czy potraficie utrzymać wagę, czy się utrzymuje, czy stosowałyście ćwiczenia. Podzielmy się informacjami, inni też ocenią czy warto się odchudzać, co czeka po odchudzaniu, ponieważ zejście z wagi to połowa sukcesu a utrzymanie jej i swojego ciała w dobrej kondycji to nie lada wyzwanie :) Zacznę od siebie :) rok temu stosowałam diete dukana, spadło mi 18 kg, bez efektu jojo, przybyło w ciągu roku 2 kg tylko... walczę z jędrnością skóry w tym roku, zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe, ćwiczę z mel b, orbitrek skakanka, pozdrawiam :) czekam na wasze doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka prosi o rade
Ja schudłam 26 kg i od 4 m-cy utrzymuję wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam 8 kg w ciagu roku ograniczajac niezdrowe jedzenie oraz cukier (jak w stopce) oraz kolejne 7kg w 6 tygodni na diecie w-o. Efekty pierwszej diety oczywiscie sie trzymaly a o drugiej jeszcze nie napisze bo dopiero ja zakonczylam wiec trudno komentowac. Pare lat temu schudlam 5 kg na dukanie ale kilogramy wrocily z nawiazka w rok. Fakt - wtedy wrocilam do niezdrowych nawykow. Teraz od ponad roku trzymam sie zdrowego jedzenia I kg jak do tej pory same lecialy. Cwicze roznie - srednio silownia 2 razy w tygodniu, przez kilka miesiecy dodatkowo joga. Codziennie chodze szybkim marszem 40-50 min na trasie praca-dom. Nie uzywam zadnych tabletek ani wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no white stuff też Cię podziwiam :) dla chcącego nic trudnego :) powiedz mi co to dieta w-o ? też muszę coś wprowadzić lżejszego bo zaczęłam ćwiczyć, nawyki zdrowego żywienia zostały ale nieraz za duzo popuszczam :) co sądzicie o diecie niełączenia? próbowałam ją stosować ale nie wyszło jakoś , nie zaangażowałam sie do końca, zbyt dużo myślenia przy posiłku co jest weglowodanem a co białkiem itp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 i pół do zrzucenia
ja schudłam dokładnie 14 kilo z wagi 112 na 98 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w-o to dieta warzywno-owocowa. poczytaj sobie topiki pt Dieta Warzywno Owocowa oraz Rewelacyjna dieta ktora odmienila moje zycie - tam jest cala kopalnia informacji, lacznie z wynikami jakie udalo sie nam uzyskac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoleczkaSzefowa
Uuu Widzę ze coś sie nie staracie grubaski :D słabiutkie jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joleczkaszefowa powiedz jak Ty się starasz? ile zgubiłaś? i czy utrzymałaś? ja z 74 na 56 kg i jestem zadowolona już !!b :) czyli pełniutkie -18 kg niektórym potrzeba troszkę moze więcej zeby się czuć lepiej ale każdy kilogram to sukces i odciąża nasze zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×