Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawkowa malina

Gdańsk, Gdynia czy Sopot?

Polecane posty

Gość gość
Smakuje mi bardzo jedzenie w Panoramie, dość często u nich jestem i jeszcze żadna wtopa się im nie zdarzyła – świeżo, czysto, ze sprawną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat temu rozpoczęłam przygodę w postaci zwiedzania poszczególnych części trójmiasta, jednak dopiero Gdańsk w zupełności skradł mi serce. To właśnie tam od 2 lat spędzam wszelkie wakacje, jako miejsce na odpoczynek wybieram zaś moje ulubione apartamenty o wysokim standardzie - http://unoapartments.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunię robiliśmy z żoną córce w tym roku w Panoramie. Dobra organizacja, było odpowiednio dużo miejsca dla wszystkich gości, wiem że w innych lokalach to tłoczyli po kilkanaście komunii jednocześnie i siedział człowiek na człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Panorama jest okej, dobre jedzenie, miła i przyjazna obsługa, no i też ten widok na Gdańsk rzeczywiście warty sprawdzenia. Wiele lat mieszkam w 3 mieście ale jeszcze z takiej wysokości na miasto nie patrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzialka
zdecydowanie Gdańsk :) nie raz bywałam w Trójmieście i zawsze największy sentyment czuje do Gdańska i do plaży w Jelitkowie :) już planuję kolejną wycieczkę do tego miasta i tym razem chciałabym odwiedzić Teatr Szekspirowski. Przeglądałam już ofertę ich atrakcji na stronie http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/ na najbliższy okres i nie mogę się zdecydować, więc jeśli ktoś też się wybiera to proszę o porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt molo w Sopocie jest najlepsze w Polsce w ogólne na całym Bałtyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika891
A tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/anchoria-aparthotel już zaglądaliście? Inwestycja w apartamenty na pomorzu naprawdę się opłaca. Można w ten sposób zabezpieczyć swoja przyszłość. Ceny nieruchomości wciąż rosną, więc jest to dobra lokata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziecie w Gdyni to koniecznie powinniście zahaczyć o restaurację Jedyna http://www.restauracjajedyna.pl/ . Serwują tam przepyszne potrawy o czym mieliśmy okazję się przekonać, gdy organizowaliśmy komunie syna. Wspaniały lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rodzinny obiad w sam raz Panorama, a w godzinach szczytu nie ma, aż tak dużego obciążenia. Jednak tam trzeba specjalnie wjechać. Restauracja nie jest bezpośrednio widoczna z ulicy, więc to też jakiś taki dodatkowy prestiż zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miast najbardziej podoba mi się Sopot, jednak jest zawsze przepełniony turystami. Dlatego zdecydowałam się na przeprowadzkę pod Trójmiasto. Znalazłam ofertę mieszkań w Starogardzie Gdańskim od firmy www.loker.com.pl Polecam wam się też zastanowić nad tą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Gdańsk, przynajmniej jeżeli chodzi o taksówki. Jest tam najlepsza według mnie sieć - Neptun Taxi. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaww
Sopot zbyt drogi, polecałabym Gdynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrek55
Jeśli szukasz bardzo dobrej jakości mieszkań w Trójmieście to zajrzyjcie do https://www.wolnemiasto.pl/ świetny deweloper z wieloma nowoczesnymi projektami ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddaa

W końcu swoje mieszkanie muszę kupić bo już dłużej wynajmować mi się po prostu nie kalkuluje i jest to też średnio bezpieczne rozwiązanie w sumie właściciel może mnie w każdej chwili wyprosić. Zastanawiam się nad inwestycjami Semeko w Redzie (tutaj są te nowe osiedla opisane – semeko.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dorsza z pomidorkami i szpinakiem lubię w panoramarestauracja.pl. W ogóle dorsz moja ulubiona ryba. Często robię i w restauracjach próbuję różnych sposobów przygotowania. Nie oszczędzają na porcjach. To na pewno. Mnóstwo frytek dochodzi, ale nie tłustych, tylko w sam raz, praktycznie na domowym sposobie przyrządzone. Ogólnie można zjeść smacznie, oryginalnie, dość zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22

Smaczna kuchnie masz w restauracji Barracuda w Gdyni oraz karczmie Polska zagroda w Sopocie, możesz tam zerknąć, bardzo fajna lokalizacja i sam klimat, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam Panoramę a szczególnie pysznego łososia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi&&&

Jeśli szukasz atrakcji w Sopocie i miejsc, które warto zobaczyć to wejdź tu https://esopot.pl/pl/675_turystyka

Chyba nic nie zostało pominięte w tym spisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Wg mnie i większości mieszkańców, o czym świadczą liczne sondaże, najlepsze miasto do życia to Gdynia. Miasto nowoczesne, rozwojowe, mieszkania w wysokim standardzie i konkurencyjne cenowo w stosunku do Gdańska i Sopotu. Ja kupiłam niedawno mieszkanie  na Witominie- os. Słoneczna Zatoka i jestem przeszczęśliwa! Bardzo Polecam ta dzielnicę! Cisza, spokój, otoczenie lasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Kolokicz

Jak wiadomo nad morzem tych apartamentów jest całkiem sporo duchowizna.pl można sobie porównać dopasować do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałem ostatnio okazję być w Panoramie – restauracja w centrum Gdańska, bardzo miłe miejsce, smaczne posiłki, jak szukasz sensownej propozycji to warto zerknąć na stronę panoramarestauracja.pl. Można tez u nich organizować jakieś rodzinne przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×