Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Ja bym z checia zobaczyla zdjecie tego trola, ktory tak wyzywa te wszystkie Polki i ktory tak rzekomo wyrywa laski z roznych krajow buhahha to bysmy siewszyscy zdziwili. Nieudacznik z mikropenisem, nie dosc, ze nie umie sie wyslowic poprawnie to pol dnia spedza na kafeterii, ewidentnie brak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zgrywa ważniaka. Nie widzi jakim żałosnym człowiekiem jest. I jeszcze te gadki o biletach do kina, wyjściach do restauracji :D chłopie! Teraz babki płacą za siebie, chyba ze spotykasz się z nieudacznicami takimi jak ty sam. Ja jak jestem w stałym związku to partnera czasem zabieram gdzieś i ja płacę, lub na odwrót. I nie jest to obietnica seksu bo ten mamy jak nam się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiningstar
No jeżeli dają mu za bilet do kina to widać na jaki rodzaj Lasek poluje, dokładnie takich jak wspomniałam, chociaż założę się że jedynie na co go stać to walenie swojego mikro zagrzybialego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd typowej polskiej świni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam brania u Polaków hehe wolę tubylców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackieB4G
Kobietki drogie. Czy ktoras z Was miala przyjemnosc (albo nieprzyjemnosc) z Chinczykiem, Japonczykiem albo Koreanczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja nie i nawet nie znam nikogo kto miał, bo nawet moje japońskie czy wietnamskie koleżanki wolą Europejczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie świnie i ich dyskusje o lizaniu męskich jajec. Tfu na polskie świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa na temat skosnookich mezczyzn bo chyba ich nikt jeszcze nie wymienil. Tak ogolnie ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają małego, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Rozmiar to nie wszystko, a Polacy też nie maja wcale takich dużych. Japończycy np maja coś o wiele cenniejszego. Mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? Rozmiar to nie wszystko, a Polacy też nie maja wcale takich dużych. Japończycy np maja coś o wiele cenniejszego. Mózg Podobno białe kobiety nie lubią sypiać z żółtkami. Każdy, kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubia czy nie lubią, każdy kieruje się czymś innym jednak tylko co co stawiają na charakter są potem szczęśliwi. Wygląd przemija, seks z wiekiem tez nie jest juz taki ważny. Teraz możecie zgrywac wazniakow i licytowac się kto ma większego ale później to i tak nie będzie miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondHairBlueEyes
Niedawno wylądowałam w łóżku z przystojnym Włochem o bujnej czarnej czuprynie i pięknych zielonych oczach.A sex z nim był najlepszy jaki miałam kiedykolwiek w swoim życiu no i ta gra wstępna.... Myślałam że odlecę w kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale ja prawde pisze, ze nie mam brania u polakow! :D co sie tak wasyl denerwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lizałas temu Włochowi jaja świnio? Niezle musiałaś kwiczeć świnio jak cie zapinał od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasyl probuje cwaniakowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio przyznaj sie ze lubisz lizać jaja i być zapinana od tylu. Typowa polska świnia, takie najlepiej obciągaja fiuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasyl to ten yebniety wuefista pedofil mieszkajacy w kawalerce z żona i córka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio umyj ryja bo ci wali jajami które niedawno lizałas. Ty szmato lubiąca być zapinana od tylca i nakurfiana kut/asem po mordzie. Przyznaj sie świnio, ze liżesz facetowi jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosi nieźle dymają i są mega przystojni (szczególnie ci z południa) i nawet kobiety z Niemiec i Szwecji ich lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio lubisz lizać jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ten :D Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojnemu zagraniczniakowi moge lizać a brzydkiemu łysemu polaczkowi co najwyżej moge splunąć w jego tępy ryj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos napisal ze skosnoocy mezczyzni maja 'malego'. Spalam z Polakiem i tez mial malego i w dodatku byl beznadziejny pod kazdym wzgledem. Calowal wspaniale wiec myslalam, ze w lozku tez bedzie super a tu porazka na maksa. Facet zwyczajnie nie mial pojecia co robi jesli chodzi o gre wstepna/oralny (tragedia). I zwazywszy na to jak zakonczyl mialam wrazenie ze on tylko chyba spal z prostytutkami - wloz, wyjmij i sie spusc na zewnatrz. Raz, raz jeden po kilku miesiacach czekania bo tak sie zakochalam. Okazal sie rownie zimny i draniowaty poza lozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem świnio ze liżesz męskie jajcuchy. Smacznego świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie świnie żaden normalny Polak nie chce walić, dlatego musza dawać dziury obcym. Myślą ze jak wyliżą jaja Włochowi badz jakiemuś naziscie, to staną sie lepsze. Świnie sluza tylko by je rochac od tylca. Yebac polskie świnie w dope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten Włoch to był kurd**el? Bo ja zawsze widzę takich karzełków poniżej 170, twarze maja znośne ale nie będę się brała za kogoś kto jest 2 głowy niższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×