Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie tanio kupię tanio balerinki dla córki? Mile widziane linki do sklepów.

Polecane posty

Gość obgryzaczki hahha
w h&m, w tesco, w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o jakies ze szmatki, nie skora, to deichmann, ostatnio kupilam mojej 3,5 latce rozowe, w jakies niby krysztalki , sama sobie wybrala. ~_~ do tego byly na wyprzedazy, biega w Nich po placu zabaw 3 tyg i jak na razie wygladaja ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio w pepco były tanie. a tak ogólnie to ja bym radziła poszukać sklepu typu tanie obuwie czy coś u nas są dwa takie sklepy. jestem z samym obuwiem gdzie można kupić buty za 19czy 29zł a jak są przeceny to po 9zł. ostatnio np były prawie wszystkie tak przecenione i kupiłam sobie na obcasie śliczne czarne polbuty za 9zl a córce za 19 tenisowki. a w drugim obuwie odzież i dodatki i też buty w granicach 20-30zł to samo z ubraniami spodnie dzinsowe ostatnio sobie kupiłam świetne za 29zl więc radziłabym rozejrzeć sie właśnie za takimi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://sklep-air-max.pl to chyba najlepszy internetowy sklep z butami w jakim było mi dane kupować. Oferują oryginalne obuwie w naprawdę nieziemskich cenach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej córce kupiłam takie balerinki bmbutik.pl/strefa-dzieci/614-baleriny-cecilia-ecru-pampili.html. Tanie to może one nie są, ale są zdecydowanie wygodne. Nic córkę w nich nie obcierało, no i bardzo się jej podobały. Myślę, że na obuwiu dla dzieci nie ma co oszczędzać, ważne żeby buty były wygodne i dziecku dobrze się w nich chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×