Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypada nie wypada

bardzo jasny zielony kolor scian w salonie

Polecane posty

Gość wypada nie wypada

czy w salonie dobrze sie prezentuje kolor jasno zielony, bardzo jasny? podobaja mi sie takie kolory, nie lubie bialych scian lub kremowych, lubie jakis kolor. z tego co widze to z reguly sciany biale lub kremowe i dodatki zielone. ale dla mnie to troche mdlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada nie wypada
jest tam kto? chcialam przeslac linki z kolorami, ale niestety wyskakuje mi spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolkaCz
Czy chodzi może mniej więcej o taki odcień? www.kreocen.pl/produkt/Sniezka-Farba-do-scian-i-sufitow-SATYNOWA-SNIEZKA-5903973097327-18_661_1240763.html Uważam, że można go jak najbardziej dać do salonu. Pasują do niego białe meble albo biały wypoczynek (bądź też kremowy jak kto woli) plus jakieś dodatki już w bardziej intensywnym kolorze :) Np. mocniejsza zieleń albo nawet lekki brąz. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada nie wypada
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/738610,1,0,35,Obraz-023.html cos tego typu lub jeszcze jasniejsze zeby tylko jakis odcien zielonego byl ten co pokazalas tez jest niezly mam do tego czarne skorzane kanapy, kremowe zaslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie bardzo podoba. W polaczeniu z bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kolor jest bardzo dobrym kolorem do salonu, przy zielonym odpoczywa wzrok i ogólnie człowiek się relaksuje :) Do tego mozna dać jasne delikatne meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorystycznaaa
ja też lubie taki kolor, białe ściany są dla mnie bez charakteru ;) A jesli jeszcze zagrasz fajnie dodatkami, to juz całkiem będzie salon jak marzenie. Myślę,że w połączeniu z takim kolorem na podłodze - http://dywanyalladyn.com/dywany-nowoczesne/444-a58.html wyglądałoby bardzo spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wymalowalam taką jasną zielenią duzy salon z otwartą kuchnią a ze dom jest zabytkowy odnowiony nowoczesnie przez salon i otwartą kuchnią przechodzą orginalne brązowe bele które uwazam swietnie komponują się z tą odcienią zieleni w jadalni jako dodatek ciemny brąz stół i biale krzesla które w polączeniu z kącikiem wypoczynkowym w kremowym odcieciu uwazam ze swietnie się wtapia.Zielony ,dominuje dodatki ciemny brąz i biel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię zieleń, kolor przy którym podobno odpoczywają oczy. :D Mam ze Śnieżki Satynowej w salonie jedną ścianę pomalowaną na kolor Zielona Nadzieja, ładnie się łączy ze śnieżnobiałym i jasno beżową kanapą. Dobór mebli stanowił największy problem, ale jakoś wybraliśmy coś odpowiedniego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×