Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze 3 pierwszym osobom.

Polecane posty

Gość gość

Prosze zadac pytanie, podas swoja date urodzenia i imie. Odpowiem tylko na 1 pytanie. Nie odpowiadam na pytania odnosnie zdrowia i ciazy. Zycze wam samych dobrych kart;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zdrowie nie to moze o ty co na wiosne w pracy i rodzinie bedzie 20maj75r Jadwiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł 7.02.1990 kiedy się zakocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie wróżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 10.04.1983r Czy wygram w tym roku w LOTTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kicha nie ma żadnej wrózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadwiga. Praca Z przelozenia wyszlo mi, ze masz w tej chwili w pracy jakies problemy. Cos nie poszlo po twojej mysli, jakies rozczarowanie. Bardzo duzo sie martwilas, sama zadreczalas. Ale rzeczywiscie wyglada na to, ze moze Jakis Problem za bardzo wyolbrzymilas. Jakis mezczyzna ci pomogl. Jak potoczy sie dalej twoja sytuacja w pracy? Hmm czy ty czasami nie jestes w ciazy, albo nie planujesz? Bo tak mi wyszlo....Jesli nie to moze to oznaczac zmiane twojej pracy. Moze juz nawet o tym wiesz.....albo dopiero co sie dowiesz.....Ale uwazaj, bo cos moze nie pojsc po twojej mysli. Bedzie sie super zapowiadalo, ale mozesz sie rozczarowac. Dlatego mniej sie na bacznosci i wszystko dokladnie rozwaz. A tak nawiasem mowiac, czy ty masz sklonnosci do depresji??? Rodzina Z przekladu wyszly mi jakies sekrety, niedomowienia, byc moze nierealne oczekiwania wobec czegos (to moze sie tyczyc ciebie albo czlonkow twojej rodziny). Moze jakas krzywda, niesprawiedliwosc, ktora zostala komus w twojej rodzinie wyrzadzona. Odnosnie bliskiej przyszlosci to znowu wyszly mi jakies niedomowienia. Mozliwe, ze w jakies sprawie jestes strasznie uparta i nie akceptujesz innych argumentow. Kurcze naprawde nie planujesz ciazy? Bedzie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila 15.03.86 co wydarzy sie w moim zyciu w ciagu nast miesiaca? Czy znajde prace i co z zyciem uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogens
Prosze o wrozbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogens
Pospiesz sie , mam zaledwie chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadwiga o masakra jaka ciąża chyba ze jeszcze raz urodez sie za sto lat i bede miała znów inną date w peselu i inne zdrowie żadnej ciązy reszta zgadza sie średnio ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta 18 luty 1987 kiedy ulozy sie moje zycie uczyciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel Z przelozenia wyszlo mi, ze jest jakas kobieta w twoim zyciu. Delikatna, (mozliwe jasne wlosy lub jasny braz) spokojna, raczej pasywna. Ale sa jakies niedomowienia, byc moze ty nie jestes pewny, albo cos jest nie wyjasnione, jakies leki.....Mozliwe, ze kobieta jest w zwiazku......(ale niekoniecznie) Zadalam pytanie czy w ciagu kolejnych 6 miesiecy sie zakochasz? Mysle, ze pojawi sie jakas szansa na poznanie kogos (jezeli bedzie to inna kobieta niz ta o ktorej juz wspomnialam). Prawdopodobnie w miejscu pracy lub gdzies na uczelni. Mozliwe, ze pomozesz tej osobie w czyms, ale raczej widze jakas nierownosc. Moze jedna ze stron bedzie dawala z siebie wiecej niz ta druga. I tak zakochasz sie! wyszla mi mianowicie karta 9 kieli. Bardzo mile chwile.....Natomiast czy bedzie to cos trwalego to trudno powiedziec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina 26.12.1988 Kiedy spotkam milosc zycia i w Jakich okolicznosciach? Co z praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna wygranej raczej nie widze....chociaz kto wie......Raczej stawiam na wlasna prace lub pomoc rodziny, albo Jakis spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadwiga wybacz, ale nie jestem Panem Bogiem ani magikiem. I tak dla twojej informacji powinno sie zadawac konkretne pytania, a nie co mnie czeka w pracy itp. Bo nie znam twojej sytuacji i trudno jest mi cokolwiek powiedziec. A z ta ciaza to napisalam, ze nie koniecznie musi tak byc., Poprostu pokazala mi sie wielokrotnie karta kobiety zadowolonej, pelenej satysfakcji, ktora czasami moze tez oznaczac ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślepi jesteście, napisała przecież że 3 pierwszym osobom powróży więc policzcie ile już osób napisało barany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powrozylam 3 osobom. Dziekuje wszystkim za uwage i zycze wam spokojnej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogens
wredna malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×