Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca 1600 netto po ekonomii

Polecane posty

Gość gość

z rachunkowością, czy byłybyście zadowolone ? Praca 8 h, firma prywatna, biuro - trochę pracy księgowej, kadrowej, biurowej, taki miks. Pierwsza praca po stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to, prestiżowy kierunek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a czemu nie? wiesz, że lekarz na rezydenturze zarabia ok. 1900 netto? prawnik na aplikacji korporacyjnej dosłownie grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malako92
Ja po zawodówce handluje wędlinami na targu, mam 2600 do ręki z kuroniówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to miałam na myśli spodziewałam się 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej skąd masz kuroniówkę skoro pracujesz? może chcesz aby dowiedział się o tym urząd pracy i skarbówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie, czy byłybyście zadowolone z takiej płacy ? Wy, konkretnie Wy bo ja tak, jak piszę spodziewałam się brutto, czyli najniższej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ekonomii tak, pewnie jeszcze zależy, jaką byłabym studentką. bo jak średnia blisko 5, najwyższa na roku (zakładając, że nie jest to uczelnia, gdzie stawiają 6), to może i liczyłabym na więcej, ale po czasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy biurowej płaca 1500 -2000 netto, więc te 1600 to norma, nie ma sie czym zachwycac ani nad czym płakać, ale zależy jeszcze jakie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w firmach państwowych dają najniższą krajową i umowę na zastępstwo więc w porównaniu 1600 na rękę wypada super szukałam pracy po stażu 1,5 roku, wzięłabym za najniższą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na pierwszą pracę po stażu to ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim województwie taka praca i płaca to luksus, szczególnie dla kogoś po samiutkim stażu. byłabym najszczęśliwsza na świecie, gdybym taką pracę dostała, też jestem po ekonomii. pomarzyć mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mogę uwierzyć, że mi się udało, na początku myślałam, że to kwota brutto i też się cieszyłam jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nouvelle95: . @@@po ekonomii tak, pewnie jeszcze zależy, jaką byłabym studentką. bo jak średnia blisko 5, najwyższa na roku (zakładając, że nie jest to uczelnia, gdzie stawiają 6), to może i liczyłabym na więcej, ale po czasi @@@ . Niby na jakiej uczelni dają 6? Przecież na studiach najwyższą oceną jest 5.0 (to jest odpowiednik "szóstki" ze szkoły). ;) Poza tym nie rozumiem, co oceny z indeksu mają wspólnego ze znalezieniem pracy? Potencjalny pracodawca nie patrzy na oceny a na kompetencje czy doświadczenie. Są uczelnie, na których wykładowcy dają 3.0 za samo chodzenie na zajęcia, więc to byłoby niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś może być kujonem, ale nie być dobrym pracownikiem, co ma piernik do wiatraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w namiocie
po jezykoznawstwie wyciagam 2800 na reke na hooy mi ta cala ekonomia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo pracujesz ? to istotne, czy to Twoja pierwsza praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w namiocie
wow :D na emeryturze se dorabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tu piszesz, to temat o pracy zaraz po stażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zarabiasz szmato , o co ci chodzi? ty myslisz, że co skonczylas EKONOMIE i masz zarabiac 3 tys? Teraz każdy ma studia, nie jestes nikim wyjątkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zarabiasz szmato , o co ci chodzi? ty myslisz, że co skonczylas EKONOMIE i masz zarabiac 3 tys? Teraz każdy ma studia, nie jestes nikim wyjątkowym. a Ty się naćpałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że po jakimś czasie jest szansa na lepsze zarobki, pytałam z ciekawości, czy Was by taka pensja satysfakcjonowała na początek, to już zapytać nawet nie można :-( co za ludzie szok czy ja gdzieś napisałam, że jestem cudem świata po ekonomii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie cieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pracę, to średnia. Ale na początek może być. Byleby nie zadowolić się tym, tylko w miarę możliwości szukać czegoś lepszego po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×