Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zostałam przyłapana przez obcego faceta gdy robiłam siku !!!

Polecane posty

Gość gość
I to jest dopiero siara:D powinna Bogu dziekowac ,ze trafila na spoko goscia bo jakby jakis zbok zaczal jej grzebac w pirczy to by juz tak milo nie bylo albo fotku jej porobil w takim stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam na obozie żeglarskim i jednego dnia byłam trochę przeziębiona i zachciało mi się siku na środku jeziora. Powiedziałam instruktorce, a ta kazała mi usiąść i za burtę sikać. Pełno innych omeg dookoła, ale nie miałam wyboru, połowa ludzi mnie widziała, nawet się nie podtarłam żeby szybko skończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skierniewice, jakaś impreza w parku parę lat temu wieczorem. Wychodzę z restauracji, idę popatrzeć bo głośno słychać. Skręcam za budynek w wąską asfaltową ścieżkę w stronę parku. A tu dwie wypięte koleżanki i dwie kałuże. Speszyły się, mi tam nie przeszkadzało popatrzeć na dwie 20 letnie gołe pupki ;) Im chyba się wstyd zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Wien czy to przyłapanie :) Na festiwalu rockowym pod ścianą. Setki ludzi szło ścieżką 5 metrów dalej. Nie byłam jedyna, w tym czasie sikało w tym samym miejscu z 10 dziewczyn i 20 chłopaków. Jakiś chłopak sikał 2 metry obok, ja kucałam, on stał i jego penis był na wysokości mojego wzroku. Faceci to nic się nie wstydzą, a nawet mam wrażenie że są dumni jak wystawią ptaka przy sikaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy obciach ;) Autostrada, korek po wypadku wszyscy stoją, po dwóch ztronach wysokie wały zakończone płotem z siatki ja już nie mogę, jest mi wszystko jedno byle się wypróżnić. Idę, przechodzę przez barierki, byle parę metrów się oddalić. Mam wrażenie że wdzyscy się na mnie patrzą. Wszyscy wiedzą po co idę. Wchodzę na górkę, pod płotek. Spodnie i majtki w dół, kucam tyłem do płotu. Pozycja trochę niższa jak na Małysza. Zaczynam sikać, och co za wspaniałe uczucie, jest mi wszystko jedno. Wstaję ubieram się i powoli do auta. Mus to mus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to obciach. Wracałem z Chorwacji autostradą w kierunku granicy z Austrią. Był to dokładnie przełom lipca i sierpnia. Autostrada została zablokowana z samochodami na 4 godziny. Po bokach nic tylko ogrodzone urwiska. Żadna potrzebująca kobieta nie miała żadnych skrupułów kucnąć przy otwartych drzwiach bezpośrednio przy samochodzie. Wiadomo że wszyscy widzieli kawałek sikającego tyłka tyle że była to zupełna naturalność w zaistniałej sytuacji i dla nikogo żadna sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu pojechałam na koncert z kolegami, byliśmy wcześniej i poszliśmy na piwo. Dwóch piło więcej i potem jak jechaliśmy 20 minut autobusem to stanęli z tyłu wyjęli napęczniałe sprzęty i bez krempacji zaczęli sikać w tylnich drzwiach. Obciach był za chwilę, bo autobus się zatrzymał na przystanku i drzwi się otworzyły. Po drugiej stronie był tłum ludzi..... a tu dwóch mocno lejących gości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki juz niema ale powiem jako dziewczyna dlaczego ci wstyd skoro idziesz do CAŁKIEM OBCEGO FACETA ginekologa i wystawiasz krocze i sie nie wstydzisz. Ja mam swego zawsze podczas każdego badania cipki uczestniczyl przy porodach. Bo intymność to ja i mąż a nie ja i ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sikasz przy ginekologu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam kiedyś w lesie z moimi rodzicami siostrą i bratem miałam wtedy 12 lat ja mam bardzo mały pęcheż i wiele razy sikałam publicznie i posikała się po licznie więcej razy to chodziliśmy zbieraliśmy grzyby postanowiłam się napić czegoś bo to był początek lata i bardzo gorąco wypiłma dużo wody po 15 minutach zachciało mi się siku ale to zignorowałam spytałam się rodziców ile jeszcze będziemy powiedizli że 2 godziny powiedziałam sobie w głowie że wytrzymam po 30 minutach już mi się bardzo chciało krzyżowała nogi zciskałam się za pęcherz mój brat to zobaczył i wzioł. Mnie gdzieś dalej i chciał żebym tam się wysikała powiedziałam mu że dziewczyny nie sikają w lesie  2 godzinach już wracaliśmy miałam pełny pęcherz i żałowałam że nie posłuchałam brata wtedy spytałam się rodziców czy się gdzieś zatrzymają nie zgodzili się bo było blisko do domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×