Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodkaania

zdrada rodziców

Polecane posty

Gość gość
miałęm kiedyś romans z samotną matką, która też miałą córkę i mieszkała w malutkim mieszkanku, tak że wszystko było słychać. Mała też wszystko słyszałą, ale ta chciała się kotłować dzień i noc, nie bacząc na córkę. Co zrobić, czasami życie tak się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma 35 lat wiec chce zyc seks w tym wieku jest wazny jest mloda atrakcyjna no cozzz... . meza nie ma no nie dziwie sie. tyle ze czas na jakas rozmowe z mama o tym co sie dzieje zapytaj co z ojcem bedzie. kurcZe ciezkue to nasze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. Też kiedyś miałem romans z żoną znajomego. Podobna historia, on gdzieś tam wyjechał, zresztą miał kochankę. a ona była bardzo zaniedbana w tych sprawach i bardzo tego potrzebowałą i z chęcią się oddawała. Zresztą jak się potem okazało, nie tylko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~~Kasia~~
no takie jest życie. Sama jestem matką i mężatką, ale też wdałam się w długi romans z naszym wspólnym znajomym. Życie nieznosi próżni, a seksu i uczucia wszyscy potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
Kasia, caly czas spotykasz sie z nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
czemu sie skonczylo? nie korci Cie zeby poznac kogos? w sensie na sex..:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna posuwac zone/dziewczyne kumpla ? Upodlenie totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
Kasia to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można. Jak się spotykacie często, nagle rodzi sie uczucie, a to kończy się w łóżku. Pewnych rzeczy się nie da powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan usprawiedliwiac brak zasad moralnych. Nigdy mi nie przyszlo do glowy xeby sie dobierac do kobiety kumpla, musialbym upasc na dno zeby podjac takie kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
Kasia ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sobie usprawiedliwać co chcę, nie masz żadnej przewagi ani władzy nade mną i się nie wywyższaj. To że Ty się nie dobierałeś nie znaczy, że inni się nie dobierają, ani nie znaczy, że Ty akurat masz rację. Życie ma swoje prawa i już. Nie znaczy to, że zawsze i wszystko można i wolno, ale czasami pewne rzeczy się zdarzają i już. Nie ma co rozkminiać cudzych żyć, bo nic o nich nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do matki tej dziewczyny to na prawde,kobieta nie ma ani krzty godnosci. Jesli juz chce sie stukac z kim innym to chociaz robiliby to u niego w domu,a nie na oczach dziecka. Jeszcze ten tekst zeby nie mowic ojcu,rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet_wwa
Kasia i nie korci Cie zeby poznac kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet, na Boga, czy Ty myślisz, że tylko dlatego, że ktoś tam miał romans, oznacza, że teraz się będzie na kafe umawiał z kim popadnie ???? Ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, a jak doszło do Twojego romansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwazam tak tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie jak w tym poście chyba... pokłóciłam się z mężem, on wyjechał na dłużej... pojawił się pocieszyciel, z którym dobrze się rozumiałam i który mi się podobał...czulam sie przy nim dobrze, rozumiana i atrakcyjna.... i zanim się zorientowałam miałam romans pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz na siebie namiar? chciałbym o coś spytać na prive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak ojciec wp******i solidnie "koledze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz matce,ze skoro ma tyle odwagi zeby dawac innemu przy tobie to niech ma tez odwage powiedziec mezowi. W przeciwnym razie uswiadom ja ze powiesz ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas wcczesniej,ze slyszysz kazde slowo przez sciane. Co mialas konkretnie na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiałabym powiedzieć ojcu. Przecież to trudne. No słyszę jak uprawiają seks... o czym rozmawiają, wszystko słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co bedziesz potrafila potem spojrzec ojcu w oczy ? Mozna powiedziec,ze jestes wspolwinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy robi mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×