Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwka6

Seks friends

Polecane posty

Gość Iwka6

Cześć Kochani, pewnie temat związków na zasadzie f**k/sex friends był już nie raz poruszany jednak z czystego lenistwa nie chciało mi się szukać więc stwierdziłam że założę nowy. Chciałabym Wam przedstawić moją historię i przeczytać Wasze opinie na temat takich o to związków Sypiam ze swoim byłym facetem jednak on ma kogośt. Mój związek z nim był bardzo burzliwy z racji tego że oboje mamy silne charaktery i jesteśmy tak samo zaborczy. Byliśmy ze sobą jeszcze w liceum tuż przed moją maturą rozstaliśmy się w dość nie miłej atmosferze. Nasze drogi ponownie zeszły się rok później jak kończyłam mój pierwszy rok studiów ale przeszliśmy na relację "sex friends" oczywiście to długo nie potrwało bo po kilku miesiącach doszły do tego inne niż samo pożądanie uczucia najpierw ja chciałam związku później on gdzie ja już nie chciałam i tak jakoś drogi nam się rozeszły ja dostałam stypendium na badania w Hiszpanii i wjechałam on znalazł sobie inną kobietę z którą do dzisiaj jest. Parę miesięcy temu po moim powrocie do Polski drogi znowu się nam zeszły najpierw spotykaliśmy się tylko i wyłącznie na stopie koleżeńskiej ale jakieś półtora miesięcy temu coś pękło (alkohol były facet) on mnie pocałował i poszło zero hamulców od tej pory regularnie ze sobą sypiamy. Widujemy się raz, dwa w tygodniu tylko i wyłącznie na seks ostatnio nawet ciężko się nam ze sobą gada nie mamy wspólnych tematów(z racji tego że kompletnie do siebie nie pasujemy). Póki co taka relacja mi odpowiada ponieważ ja nie jestem w żadnym związku więc sumienie mam czyste jednakże boli mnie to że on ma inną i wobec niej jestem nie w porządku (nigdy nie chciałabym aby druga kobieta zrobiła mi takie świństwo). Nie wiem czemu ale nie potrafię się przed nim opanować ani myśleć racjonalnie tylko go widzę do od razu mam ochote na namiętny seks i przechodzą mnie ciarki.... Co sądzicie o tego typu relacjach i co Waszym zdaniem powinnam zrobić zakończyć to czy brnąć dalej? Oczywiście absolutnie nie chcę się z nim wiązać bo co to za facet który zdradza swoją ukochaną !!! Czekam na Wasze opnie pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi w tym wypadku o relację i zagadnienie FF. Napisałaś że się wykrwawiasz czyli coś do niego czujesz. W relacji krótkodystansowej jest to wygodne w długo nie. Jak bym był twoim przyjacielem odradzał bym ci to, wiem że taki krok był by dla ciebie trudny lecz dzięki niemu możesz się zrestartować i otworzy na nowe znajomości. Jakie są teraz plusy tej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Dla mnie to jest odskocznia wróciłam do Polski na parę miesięcy aby dokończyć studia i planuje powrót do Hiszpanii. Jestem po dość ciężkim rozstaniu z kimś innym a mój ex jest taką odskocznią od tego wszystkiego. Myślę że jednym plusem w tym wszystkim jest zaspokojenie seksualne bo przecież nawet za dużo nie rozmawiamy. Widzę w nim tylko i wyłącznie pociąg seksualny póki co bo wiem z wcześniejszych doświadczeń że takie relacje zazwyczaj się kończą "chęcią bycia kimś więcej". A jak myślisz dlaczego on to robi ? Dlaczego sypia ze swoją byłą z którą miał bardzo dużo kwasów i nie przyjemnych sytuacji a w dodatku ma dziewczynę z którą mieszka !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Ja mam 23 on 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Kiedyś w rozmowie z nim (za nim poszliśmy do łóżka) zapytałam go czy dziewczyna z którą jest to ta z którą chciałby już się na stałe związać, założyć rodzinę powiedział że nie na pytanie czy ją kocha odpowiedział "no coś tam kocham" więc wnioskuje że nie jest to udany związek jednak chwile po tych słowach oni zamieszkali razem więc coś mi tu nie gra. Czasami mam taką myśl czy w jego oczach jestem szmatą czy coś w tym stylu. Myśle że warto dodać że jest to facet który nie jest stabilny emocjonalnie jest babiarzem lubi flirtować i to nie jego pierwsza zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wydaje się że dla niego tamten związek jest wygodny. Jeśli siebie odbierasz za szmatę to nią jesteś jeśli nie to nie. Jakie to ma znaczenie jak on cię odbiera przecież nie będziesz się z nią wiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
No wiadomo że się nie będę z nim wiązać ale nikt chyba nie chcę mieć opinii szmaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Wspólnych znajomych raczej już nie mamy albo nie utrzymujemy kontaktów bo się drogi rozeszły po liceum... ode mnie to wie moja koleżanka a od niego to nie mam pojęcia... boję się że wyjdzie to na jaw i wówczas będzie afera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko von Wałbrzych
a co cię w nim tak pociąga że to kontynuujesz? znaczy, rozumiem, że wcześniej to był alkohol ale potem dlaczego się z nim pieprzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Lubie z nim seks jest dobry w łóżku mam ogromny sentyment do niego i mega dużo wspólnych wspomnień. Pociąga mnie fizycznie jak mało kto lubię jego dotyk spojrzenie styl bycia no ma coś takiego w sobie co mnie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko von Wałbrzych
Co konkretnie? Całokształt czy szczegół jak czetropak na brzuchu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka6
Myślę że najbardziej jego styl bycia mnie kręci w sposób jak mnie uwodzi kokietuje, Czy mogłabym być z innym na zasadach FF pewnie tak zależy wszystko od sytuacji ale raczej staram się nie wchodzić w takie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kafe
jeśli Ci się to podoba to kontynuuj to, tylko uważaj bo łatwo o uczucia wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×