Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alex Mzr

szukam kompana do wyjazdu do pracy w Norwegii

Polecane posty

Gość Alex Mzr

Witam. Jak w temacie. Planuje wyjazd do Norwegii w celu znalezienia pracy na początku lipca 2014. Chcę jechać tam autem i wychodzić sobie tam dobra prace. Znam dobrze angielski a teraz zaczynam się uczyć norweskiego. Szukam kompana , jedną osobę, najlepiej dziewczynę. Dodam że mieszkałem 6 lat w Londynie i idzie samemu znaleźć pracę w ciemno. Proszę o o rozmowę a wtedy w trakcie będziemy omawiać szczegóły. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, kup autobus i zabierz ze sobą do tej Norwegii wszystkich MLM-owców z Kafeterii. Zyskasz woły robocze, na forum będzie mniej spamu a może i te nieroby wreszcie nauczą się jakiejś porządnej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty el camillo debillo chcialbys pojechac ale za pewne zadnego jezyka obcego nie umiesz. hahaha nieudacznik i oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już to widzę marketingowcu pedałowcu jak ty znasz wszystkie języki świata :P Jak ty przygłupie z MLM-ku nie skończyłeś nawet zawodówki :) Do niczego się nie nadajesz, bo szkolenia w kawiarni to żadne wykształcenie, ty odpadzie społeczny ;) Nie pozostaje ci nic innego jak żebranie w MOPS-ie o zapomogi, bo takiego imbecyla jak ty nie wezmą nawet do kopania rowów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex Mzr
Skupmy sie na temacie głównym proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Ale ciekawi mnie jedno, skoro od 6 lat mieszkasz w Londynie, to czemu chcesz wyjechać do Norwegii? Źle tam było? Anglia bogatszy kraj od Norwegii, zarobki pewnie też były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Sporo czasu minęło od ogłoszenia ale czy ta propozycja jest nadal aktualna? Moj email: michal_jaroszuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×