Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franzz Kasia

Najlepsze triki na odchudzanie

Polecane posty

Gość Franzz Kasia

Na początku chciałabym powiedzieć,że zdaję sobie sprawę, że nie ma jednego skutecznego sposobu na odchudzanie i wymaga to pracy ale chciałabym poznać drogi, które sprawiły że udało wam się to zrobić sprawnie i szybko Jest mnóstwo portali i przy tym mnóstwo sprzecznych informacji, potrzebuje prostych przepisów Z góry dziękuję Filo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość back for marsy
Dużo wody minium 2 litry dziennie dużo ruchu + suplement dla mnie pomocny okazał się Novoslim przyśpieszał spalanie i ułatwia wydalanie..co w moim przypadku okazało się kluczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszyna Martaa
Woda, woda woda ruch plus dieta Nie wiem ile ważysz i co sprawia że tyjesz musisz przejrzeć i skomponować sobie dietę a dla mobilizacji i szybszego spalania jakiś suplement i tutaj też skłaniałabym się ku Novoslimowi ma fajny skład i faktycznie potrafi zdziałać cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwicz ćwicz ćwicz i przerabiaj oponę na mięśnie! yo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim postawiłabym na oczyszczenie jelit dużo wody z cytryną, wprowadzić jabłka do diety dla mnie ok był Novoslim miałam wrażenie że praca jelit mi się po nim wyregulowała a tym samym czułam się parę kilo lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parururre
Ten Novoslim to jakiś genialny wynalazek! 3,5 kg mniej w skali miesiąca a nawet się nie starałam za bardzo tylko rower i mniej węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s/p/i/e/r/d/a/l/a/j/c/i/e z tą reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaK
Ja jak zaczynałam się odchudzać ze strony diety cambridge podejrzalam rozpisane na cały tydzień wszystkie posiłki razem z przepisami i przeliczeniem kalorii. Potem zamówiłam trochę ich produktów wspomagających. Może zadzwoń do konsultanta i jak podasz mu wszystkie informacje pomoże Ci dobrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu macie trzy bardzo proste triki nie wymagają wiele zaangażowania a pomagają ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dieta dieta dużo wody i błonnika sport - sprawdzone metody + ewentualnie jakiś suplement ja używałam błonnika i Novoslimu i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Jolaa
Każdy musi znaleźć swoją metodę odpowiednią dla swojego organizmu. Dla mnie zbawiennym okazał się Novoslim i oczyszczenie jelit . Swoją drogą Novo świetnie wpływa na przemianę materii, lepiej się po prostu człowiek po tym czuje a waga sama spada W ciągu 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 10 kg, może to nie tyle co obiecywał producent ale dla mnie wystarczająco Polecam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×