Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy 29 letni prawik może się podobać?

Polecane posty

Pytam się, bo sam jestem takim prawikiem, a zauważyłem, że koleżanka z pracy się mi przygląda i chyba cieszy na mój widok, bo się uśmiecha, ale tak szczerze (z błyskiem w oku). Co mam o tym myśleć? Czuję się trochę rozbity. Ona jest bardzo ładna, ale jest trochę takim typem szarej myszki. Tzn jest zadbana, ale nie wyzywająca, jest raczej małomówny (znaczy się sprawia wrażenie dyskretnej). Ani razu nie słyszałem, żeby bluzgała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRYZELDA9
A skąd ona wie czyś prawik czy nie? Widzi chłopa a nie jego cnotę ;) Jak dla mnie to nie jest przeszkoda, ale to już indywidualna sprawa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawictwo podobno się odbija na wyglądzie i jest wychwytywane przez podświadomość. Ale to budzi we mnie niepokój, bo wiem, że jako ten 29-letni prawik nie nadaję się do związku z kobietą, a ona wzbudza we mnie pewne pokusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są znaki specjalne tylko germańskie dodatkowe litery spotykane w językach: staroangielskim, islandzkim, gockim. A jak to zrobiłem? Po prostu kopiuj wklej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Æðtralalalalalala
a faktycznie, to luz... bo już Cie podejrzewałem o bycie modem z rozszerzonym panelem administracyjnym, który ma mozliwość używania niedozwolonych znaków w nicku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając twoje fanatyczne wypowiedzi, podejrzewałam, że jesteś prawikiem, nawet starszym niż 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONALD TUSK 23 LATA
"fanatyczne" nie "fantastyczne" głąbie pierd​olony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wola pieszczotliwie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanatyczne, podejrzewam, moze byc to, ze myslisz, ze to widac w wygladzie. naprawde nie widac. ewentualnie w jakiejs pewnosci siebie. ale przeciez nawet jesli ktos zauwazy, ze brakuje C***ewnosci siebie, to nie bedzie wiedzial, dlaczego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi, wiekszosc kobiet jest normalna. to fajne, mile osoby. nie powinna miec dla nich znaczenia Twoja cnota, ja np. uwazam, ze to slodkie i troche budzi zaufanie. przynajmniej wiadomo, ze nie jestes psem na baby, ktory zaraz bedzie zdradzal na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej wiadomo, ze nie jestes psem na baby, ktory zaraz bedzie zdradzal na prawo i lewo. nono jak nabierze pewności siebie to kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rene Bergeron
jaki jest twoj numer NIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×