Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malaaww

krzywa glowka a poduszka profilaktyczne head care

Polecane posty

Gość gośka

Head Care jest najskuteczniejsza. Stosowaliśmy innych firm i nic, dopiero head care pomogła. Szkoda, że stracilismy nerwy, czas i pieniądze. Lepiej nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka

Head Care jest najskuteczniejsza. Stosowaliśmy innych firm i nic, dopiero head care pomogła. Szkoda, że stracilismy nerwy, czas i pieniądze. Lepiej nie eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

moje dziecko spało na poduszce Head Care i efekty widziałam już po kilkunastu dniach. Wcześniej mieliśmy innych firm i nic nie pomagały - patrzyłam na koszty ale wiem, że nie warto - jeszcze więcej mnie to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga

Witam, może ktoś mi pomoże, chce zakupić poduszkę Head Care, ale nie wiem jaki rozmiar wybrać. Dziecko ma obwód główki 44 cm i waży nieco ponad 7 kg. Zgodnie z informacją na stronie producenta " Obwód głowy 39-44 cm (waga od 5 do 8 kg) – rozmiar M
Obwód głowy powyżej 44 cm (pow. 8 kg) – rozmiar L ",  pasowałaby poduszka w rozmiarze M, ale ze względu na cenę nie chcę za moment kupować kolejnej. Może ktoś doradzi czy poduszka w rozmiarze L byłaby dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaMela

Witam, ja tez się zastanawiałam nad poduszka, czy lepiej z czy bez, zdecydowałam się kupić poduszke ortopedyczna i teraz spię spokojnie, a malutka jest zdrowa i szczęsliwa, ja kupiłam tę https://alshop.pl/pl/p/Poduszka-dla-niemowlat-/75

Cytat
Cytat

Witam, ja tez się zastanawiałam nad poduszka, czy lepiej z czy bez, zdecydowałam się kupić poduszke ortopedyczna i teraz spię spokojnie, a malutka jest zdrowa i szczęsliwa, ja kupiłam tę https://alshop.pl/pl/p/Poduszka-dla-niemowlat-/75

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Moja córeczka spała na początku na zwyklej poduszce, ale tyle sie naczytałam o powikłaniach spania na zwykłej poduszce, że wolę dmuchać na zimne ;D od 4 miesiecy mamy poduszke ortopedyczna i bardzo jesteśmy zadowoleni ;) tę kupiłam ;) https://alshop.pl/pl/p/Poduszka-dla-niemowlat-/75d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj o tej historii: http://poduszka-mimos.pl/oto-historia-naszego-synka-z-mimos.html U nas był podobny problem, na szczęście szybko wykryty. Jest to naprawdę dobry produkt, my kupiliśmy w tym sklepie: https://www.babymama.pl/poduszki-dla-niemowlat My mieliśmy rozmiar S dla dzieci o obwodzie główki w przedziale 36-42 cm, kupiliśmy jak córka miała miesiąc i córeczka na niej spała do skończenia roczku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podusia

moje drogie mamy jak ukladacie maluszka na tej podusi head care .moj synio ma 2 miesiace i niewiem jak go ukladac .mozna na boczki cy prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u moich dzieci od samego początku stosuje  poduszkę baby pillow firmy qmed comfort. Zapewnia podparcie główki, zmniejsza nacisk główki i równiez zapobiega dalszym zniekształceń. Poduszeczkę mozna stosować do 1,5 roczku Więc warto kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Popieram blondi19823 , że poduszeczka qmed jest rewelacyjna. Moje dziecko ma naprawdę dużo spokojniejszy sen a wykonanie własnie z pianki leniwej dostosowuje się do niemowlęcia.Super prezent dla dziecka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z poprzedniczkami poduszka Head Care jest najlepsza a testowałam wiele, mam 4 dzieci. Miały problemy z asymetrią i dzięki poduszce Head Care szybko je wyprowadziłam oczywiście razem z ćwiczeniami. Poduszkę poleciła mi fizjoterapeutka a poduszki z pianki są niebezpieczne i nieprzewiewne, tak mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn też zawsze tylko na prawą stronę kładzie główkę. Ma 12 tygodni. Był ułożony miednicowo lekarze i położna do początku mówili że sam się nauczy na drugą stronę. Ale się nie nauczył. Jak miał 6 tygodni kupiłam mu jakąś zwykła poduszkę z dziurką. Nic nie dała. Dopiero fizjoterapeuta powiedział że bym kupiła poduszkę head care i yo jak najszybciej! Mały śpi na niej dopiero od dwóch ale bardzo wierzę że mu pomoże i że nie jest za późno. Problem jest tylko taki ze i tak przekreca głowę na prawo to mu się ucho zagina🤦‍♀️. Na noc zakładam. Mu czapkę bo za chwilę będzie ładna główka i odstajace ucho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×