Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36tc czyli mam dosc

Polecane posty

Gość gość

wszystko pozamykane, brzuch wysoko, czop na miejscu, dziecko małe, a ja mam dosc tej ciąży. dość zgagi, bólu pleców, żeber, tyłka i wszystkiego. jak pomysle ze moge rodzic w terminie to mi słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasek od damskiego fartucha
dosc dokladnie opisalem wam to sytuacje abyscie umieli ja rozpoznac kiedy nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie :D... kroku nie mogłam zrobić, a wizja, że do rozwiązania jeszcze ponad miesiąc była koszmarna :D, ale dziś wspominam to z rozczuleniem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj aż się dziecko urodzi, zatęsknisz za ciążą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ja w ogole nie przyjmuje do wiadomosci ze urodze w terminie. pierwsze urodzilam w 38 i teraz ma byc tak samo :P oszaleje i tyle. czuje się jakby ta ciaza trwała od zawsze i na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to... urodziłam w 38 tygodniu :) mimo, że teraz nie jest łatwiej czy lżej to nie jestem więźniem swojego ciała mimo, że przytyłam tylko 7kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z grubsza wiem czego się spodziewać, ale jakby nie było zniose wszystko byleby odzyskać już własne ciało! starość musi być straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem w 36 tc. Myślałam, że w ciąży jest cieżko kobietom ze względu na dodatkowe kg (to moja pierwsza ciąża), sama przed ciążą ważyłam 67, teraz ważę 70 (schudłam na początku sporo) i jest mi ciężko! Bolą plecy a najbardziej biodra jak śpię na boku (na plecach się nie da oczywiście), dłonie i stopy puchną. Termin mam na 26 maja i z jednej strony chciałabym już nie być w ciąży ale z drugiej przeraża mnie to co będzie (o strachu przed porodem nawet nie wspominam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile dziecko wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłą środę byłam u lekarza, mała waży 2200, powiedział, że bardzo dobrze. Ale widać po mojej twarzy, rękach, nogach, że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam to samo, ale ja już w 40 tygodniu jestem a termin porodu mam na jutro dość mam serdecznie wszystkiego a tu narazie cisza, Mała siedzi w tym brzuszysku i zadowolona że matkę zamęczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam 2100 w 35tc. tak straszliwie licze ze do 38 dobije do 2800 i pojdzie w świat :D a on póki co pastwi sie nad moją śledzioną. czy czop zawsze odchodzi wcześniej? tzn tydzien dwa wczesniej? poprzednio mi tak odszedl a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×