Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marekMarek3123

Imprezy okolicznościowe ???

Polecane posty

Gość marekMarek3123

Gdzie wyprawić urodziny dla dzieci, gdzie chrzciny, a gdzie zaprosic gosci na rocznice w Poznaniu i okolicach jakie są Wasze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakaow12
A to restauracja w poznaniu spelni te wymagania http://gustopoznan.pl/ odpowiednia na chrzciny, komunie poznań, a nawet na śniadania i lunch poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu na imprezy okolicznościowe szczególnie z naciskiem na dużą liczbę dzieci polecam http://www.parkrodzinka.pl/ gdzie jest park rozrywki i wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych. Jeśli urzadzam imprezę na większa liczbę osób i mam wziąć pod uwagę dzieci to zawsze korzystam z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam w Poznaniu z usług parku rozrywki. To świetne miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którzy chcieliby w wolnej chwili porozmawiać między sobą bez udziału pociech. Na miejscu czeka wiele atrakcji, z których zawsze najmłodsi wychodzą bardzo zadowoleni. Koniecznie zajrzyj do http://www.parkrodzinka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z ciekawymi miejscami na organizację imprez okolicznościowych jest coraz gorzej. Ciesze się, że ja miałem okazję trafić na www.uwitaszka.pl gdzie udało mi się zorganizować przyjęcie komunijne dla mojego synka. Mają tam bardzo dobrą obsługę i salę, która pomieści dużą liczbę gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja imprezę okolicznościową miałem okazję wyprawiać w www.rogata.pl, myślę, że to ciekawe miejsce, które zasługuje na uwagę. Widać, że osoby, które tam pracują i prowadzą karczmę, znają się na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzone miejsce www.zakatek-smaku.pl koło Ciechanowa właśnie na mniejsze i luźniejsze uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie imprezy okolicznościowe organizujemy w Zajeździe Jonatan http://zajazd-jonatan.pl/ , mieszczącym się Sztumie. Doskonała sala, będąca w stanie pomieścić znaczną liczbę gości, pyszne potrawy i do tego przystępne ceny. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria kucharska

Jak w Lublinie to fajną opcją jest lokal Artemida. Organizują świetna wesela, ale i nie tylko .obsługa jest sympatyczna i służy pomocą, smaczne jedzenie ( sprawdzone) dodatkowe atrakcje, nie trzeba się stresować, nie mają za wysokich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja polecam ten zajazd www.zajazdnakepie.pl w Ustroniu i właśnie tam można zorganizować bardzo fajne imprezy okolicznościowe. Ja osobiście organizowałam tam komunie córki i chrzest synka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Ostatnio organizowałam urodziny synka z Pracownią Artis, która wcześniej odpowiadała za nasz ślub i jestem niesamowicie zadowolona. Warto mieć wśród kontaktów takie zaufane firmy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

W wakacje byliśmy przejazdem  w Ustroniu  w super zajeździe "Na Kępie" na  Katowicka II 50 i powiem wam, że jedliśmy tam naprawdę pyszny obiad i z tego co się dowiedziałam można robić tam przyjęcia okolicznościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam restaurację Oaza. Kilka razy organizowałam tam różne uroczystości i zawsze wszystko było ok. Mają dobra kuchnię, świetną obsługę. Lokal jest ładny i klimatyczny. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×