Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elka678

Macie w ogrodzie nawadnianie automatyczne?

Polecane posty

Gość Bogusiaa

My mamy od firmy centrumnawadniania.com bardzo proste urządzenie do samodzielnego montażu. Sprawdza się znakomicie, jest wyposażony w sterownik nawadniania dzięki czemu można sterować wodą podczas podlewania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2019 o 13:42, Gość Bogusiaa napisał:

My mamy od firmy centrumnawadniania.com bardzo proste urządzenie do samodzielnego montażu. Sprawdza się znakomicie, jest wyposażony w sterownik nawadniania dzięki czemu można sterować wodą podczas podlewania. 

Ja również polecam ten system. Moja siostra ma już od roku i jest świetny. Przede wszystkim można bezproblemowo go zamontować samodzielnie. Steruje się nim za pomocą smartfona nawet jak jesteśmy poza domem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Ja na wiosnę też planuję montaż urządzenia nawadniającego od centrumnawadniania.com. mamy dość duży ogród a ja po pracy jakoś nie mam czasu na latanie i podlewanie kwiatów czy też trawnika. Takie urządzenie ułatwi mi życie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zastanawiam się nad tym systemem od centrumnawadniania.com, wiele osób go poleca na forach. Cenowo też w moim zasięgu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Najpierw sama podlewałam, jednak przy sporym ogrodzie zajmuje to dużo czasu jednak, zatrudniliśmy firmę, którą polecili sąsiedzi Magic Gardens z okolic Poznania, założyli nawodnienie. Mają cennik na stronie to można sobie obliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia88
Dnia 7.03.2019 o 20:30, CornyM napisał:

Własnie zastanawiam się nad tym systemem od centrumnawadniania.com, wiele osób go poleca na forach. Cenowo też w moim zasięgu:-)

Nie ma co się zastanawiać, naprawdę warto zainwestować w system nawadniania od centrumnawadniania.com. Mi to bardzo ułatwiło zaprojektować i utrzymać w bardzo dobrym stanie ogród przez cały sezon 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam tego typu system nawadniający w ogrodzie i muszę przyznać, że jest bardzo użyteczny. Dzięki niemu nie muszę marnować czasu na podlewanie ogrodu w czasie takich upałów jak teraz. Rok temu wybrałam system marki Hunter z oferty firmy www.nawadnianie.astralpool.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Onko

Ja mam bardzo sobie chwalę http://www.salut.org.pl/automatyczne-nawadnianie-a-wyglad-ogrodu/ niesamowita wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×