Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

RED BULL w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co mysliscie na temat picia red bula w ciazy ? przed ciaza mozna powiedziec pilam nalogowo , od kad dowiedzialam ze jestem w ciazy a jest juz 30tydzien odrazu przestalam ale sama mam takiego ze hej od paru tygodni masakra , ostatnio rozmawialam z koleznka wlasnie na ten temat to mi powiedziala ze ona cala ciaze pila , ja od czasu czasu napije sie kilka lykow czegos zagowanego bo tez wlasnie taka straszna ochote ale red bulla bym sie bala a jaka jest wasza opinia na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to sama chemia, jak raz sie napijesz nic sie nie stanie ale dziecko trujecie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja gdzies napisalam ze PIJE lub Wypilam , nie ... poprostu chcialam znac opinie innych na ten temta i Idotka nie jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie piłam. Poza ciąża tez bardzo okazjonalnie. Wszędzie jest tyle chemii, że nie zamierzam jeszcze dodatkowo pić takiego świństwa, a później ludzie się dziwią, że coraz więcej jest nowotworów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama chemia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dosc ze chemia, to moze doprowadzic do zawału a pomyśl ze w ciazy i tak serce ciężej pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne widzę ile jest chorób wokoło to zaczęłam traktować swój organizm rozsądniej, nie mówię o jakimś cudowaniu, wszystko jest dla ludzi, ale akurat takiego świństwa unikam, a w ciąży na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że piłaś nałogowo. Chciałaś zostać mamą (albo przynajmniej do tego dopuściłaś) i teraz twoje "widzimisię" długo nie będę najważniejsze, przynajmniej nie powinny. Chcesz czy nie dziecko wywraca życie do góry nogami. O momentu kiedy dowiedziałaś się o ciąży nic nie powinno być takie samo! Powinnaś dbać o siebie nie tylko z oczywistego powodu: dobra dziecka, ale także z tego powodu, że jesteś i długo będziesz za kogoś odpowiedzialna, masz do wychowania dziecko więc powinnaś ogólnie zmienić tryb życia na bardziej zdrowy. Nałogowe picie napojów energetycznych to głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilam ich duzo bo i duzo cwiczylam :) i nie chodzilo mi o to zeby mnie oceniac ze pilam , tylko jak zaoopatrujecie sie na to w ciazy Uzyskalam juz odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×