Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ashashasha

Mój facet jest zazdrosny i chce pobić innego chłopaka

Polecane posty

Gość ashashasha

Bardzo kocham mojego chłopaka i do tej pory było między nami ok, ale ostatnio wszystko zepsułam :( na imprezie koleżanki całowałam się z innym chłopakiem. Na drugi dzień z ogromnymi wyrzutami sumienia powiedziałam o tym mojemu facetowi. Strasznie się zdenerwował, myślałam, że to koniec, ale dał mi szansę. Powiedział, że chce się spotkać z tym chłopakiem. Znam mojego chłopaka i boję się, że coś mu zrobi. Ale jeśli nie zgodzę się na to żeby się spotkali to stracę mojego faceta. Wynegocjowałam, że będzie to w mojej obecności, ale przecież ja go nie powstrzymam jeśli będzie chciał coś mu zrobić. Nie wiem jak się zachować na tym spotkaniu. Błagam pomocy ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu twojego faceta pieprznąłbym ciebie, a nie tamtego gościa. Niech go leje, może go zamkną za pobicie, to wtedy będziesz mogła się puszczać do woli z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashashasha
do Moorland ponieważ tamten wiedział że jestem w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz takie powiedzonko "jak suka nie da, to pies nie ruszy" sprawdza się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashashasha
Wiem o tym bardzo dobrze, czuję się jak szmata... powiedziałam mojemu że chyba wolę żeby uderzył mnie niż tamtego. A on na to, że tego nie zrobi i że na tamtym musi mi bardzo zależeć jeśli nie chcę żeby coś mu się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×