Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usg w ciazy a badanie tetna plodu

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wczoraj bylam na wizycie u ginekologa. jestem w 12 tygodniu ciązy. lekarz sprawdzil tylko tetno dziecka . Newiem nawet jak to sie nazywa , ale posmarowal tylko zelem brzuch i jezdzil po nim czyms . bez zadnego monitora obrazu usg. I stad moje pytanie czy dzis moge wybrac sie prywatnie na usg takie genetyczne. czy to nie zaszkodzi dziecku ze bedzie badanie dwa dni pod rzad?? bo niewiem czy wczorajsze badanie tetna mozna tez zaliczyc do usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
słuchaj, ten lekarz to nie jakieś bóstwo czy cokolwiek, więc - po prostu pytaj o takie rzeczy lekarza, jak już u niego jesteś :) jak będziesz gdzieś się umawiać na dzisiaj do lekarza - to nawet babkę z rejestracji możesz zapytać o to.. czy jeśli wczoraj miałaś badanie tętna płodu to dzisiaj możesz mieć USG ;) z tego, co mi się wydaje, jedno z drugim nic nie ma do rzeczy; samo USG chyba też można robić często jeśli trzeba; ale - zawsze lepiej pytać specjalistę (z jednym miałaś osobisty kontakt wczoraj, z drugim - zamierzasz się spotkać dzisiaj;) ) - niż forum internetowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam robione usg co wizyte,nie mialam jeszcze usg brzusznego tylko dopochwowe a jestem w 15 tygodniy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×