Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Treserka_42

Zbesztam_kundli za daninę

Polecane posty

Gość Treserka_42

WItajcie żałosne kundle. Wasza Pani ma 42 lata. Jestem z stolicy i to wy u mnie sie meldujecie . Doświadczona,zadbana,dojrzała kobieta szuka doświadczonych kundli na spotkania realne sponsorowane. Tresura wirtualna telefoniczna lub gg do ustalenia za sponsoring. tylko faceci wi wieku 25+. SYNA NIE SZUKAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treserka_42
mój e mail kasia.wojt@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodytttt
zdjecie daj jeszcze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuuha ha ha ha ha moja twarda treserko nie p********ily ci sie strony??? idz sobie na jakies bydysm org, pl czy inne bo........rozwalasz treserka :D:D juz sie czuje wytresowany, zaraz pewnie bacikiem z seks schopu dostane?? kobieto droga, poczulas faze to sie ucz i trenuj a nie graj kogos kim nie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie biega jeden kundel po dzielnicy , chyba rasowy ,jamnik się nazywa :) , chcesz go w******* ? tylko uważaj bo cię uj***e zębami szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła wiosna to i suki się pojawiły, szkoda tylko że zwykłe kundlice pospolite a nie rasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treserka_42
Niewychowany dzieciaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeeeee dajcie kobiecie spokoj zaszczujecie ja a ma takie dobre checi poczytalabym co ma jeszcze do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nasza pani" ma wybujałe ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszszsz
no nie , nawet nie wiem co straciłem:) taka prawdziwna tresujaca?? to bol zeba mnie obudzil, i widocznie tak mialo byc?? zeg aub moja nimfo blotno bagienna , jakich to brutalnych srodkow do tej tresury uzywasz?? i czy male niewinne misie maja szanse u ciebie o boska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treserko, zrób sobie i nam wszystkim przysługę i znajdź sobie chłopa, który Cię porządnie zerżnie, bo ci sie na mózg rzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o misiowata puszystości dla ciebie to zapewne najsroższe cięgi by przygotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszszsz
boooosze szanowna administracjo kawy kto pisal ten niby debilny filtr antyspamowy??? i moze wciaz temu oslowi placicie ?? gratulacje wywalilo mnie w czasie polaczenie, polaczylem sie jeszcz eraz i co???tresc uznana za spam gratulacje za super inteligentny skrypt wy naprawde jestescie tylko projektami, majacymi napedzac reklamy, to wiem ale ............nawet tumanstwo powinno jmiec granice problem taki?? dwioe linijki kodu napisac?? k***a i to my jestesmy zboczonymi zboczencami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×