Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do Rozwódek

Polecane posty

Gość Janinka z Mazur
Gosciowo co tak się burzysz? :-D jest inne wyjście z sytuacji: oddaj dzieciaki eksowi a ty plac mu alimenty i po sprawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ty do seksu się nie nadajesz z tym swoim 7 cm w zwodzie smiech.gifsmiech.gif" Ale za to mam wielki intelekt i czułe, dobre serce.:( I potwierdza się ogólna opinia n/t rozwódek, że to takie ście/rwa , które patrzą tylko na długość kotasa. Jak sie pojawi dłuższy na choryzoncie - to zmiana bociana. Jedna to podobno nawet pod konia wlazla, ale była dla niego za ciasna i ch/j ją strzelił. Więc ćwiczcie, rozwódki, ćwiczcie - może wreszcie koń wam dogodzi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co ty nie powiesz! szkoda tylko, że ten "bankomat i śmieć" czyli twój obecny facet jak mniemam nie zajmuje się dziećmi na co dzień, nie pierze im, nie gotuje i nie sprząta, nie przytula na noc i nie czuwa nad nimi w chorobie! i tak cię serce boli, że musi płacić alimenty? musi! a jak tak lubi zamaczać tu i ówdzie to powiedz mu że istnieje coś takiego jak prezerwatywa, bo tego płacenia może być jeszcze więcej!" Dla twojej informacji, mój facet ma opiekę naprzemienną, czyli po połowie z ex zajmują się dziećmi, czyli przez połowę czasu przytula, czuwa w chorobie, sprząta, gotuje, pierze i robi wszystko, co robi ojciec. Reszty nie skomentuję, bo nie ten poziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty stale tylko w poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co w ogole slub jak rozwod no to czasami tak wychodzi :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co was w ogole inni ludzie obchodzą i to co oni o was myślą ???? Zycie swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i ćwiczcie pod konia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ty do seksu się nie nadajesz z tym swoim 7 cm w zwodzie smiech.gifsmiech.gif" Ale za to mam wielki intelekt i czułe, dobre serce.smutas.gif I potwierdza się ogólna opinia n/t rozwódek, że to takie ście/rwa , które patrzą tylko na długość kotasa. Jak sie pojawi dłuższy na choryzoncie - to zmiana bociana. Jedna to podobno nawet pod konia wlazla, ale była dla niego za ciasna i ch/j ją strzelił. xxx Tak, to wszystko prawda dotycząca twojej obecnej baby, bo ma dość niedojdy z wrażliwym serem i wklęsłym kotasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Prawda :( A jeszcze nie dawno i serce i kotas były twarde jak dąb. :) Ale patrząc na wspólczesne, wszystkimdopydające kobiety, wszystko zmiękło i obwisło.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Prawda smutas.gif A jeszcze nie dawno i serce i kotas były twarde jak dąb. usmiech.gif Ale patrząc na wspólczesne, wszystkimdopydające kobiety, wszystko zmiękło i obwisło.... ;( xxx To kup tej swojej krowie solidny wibrator na allegro, żeby nie latała do bory, jak pojedzie do mamy na wioskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAAtam. Pogoniłem swołocz! Teraz biega po lasach i pochukuje. Jelenia szuka ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lasach całe stada rozwódek biega i pohukuje. Ale świat sie zmienia i coraz trudniej o jelenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeleń z czasem też mądrzeje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódka zmądrzałego jelenia nie wyhaczyyyyy..... Nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest tak... ze osoby po rozwodzie powinny wiazac się tylko z osobami po rozwodzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty nie powiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze tak :-D kawaler z odzysku tylko dla panny z odzysku i odwrotnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kawaler z odzysku woli rozwódkę z rozumem w głowie, a nie jakąś pannę, co jej się mózg z kałem wymieszał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódki nie rozkładajcie tak nóg przed każdym facetem, bo nie każdy ma z nas ochotę skorzystać .Troszkę hamujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierniczę jestem po rozwodzie i jak na razie to ja sobie wybieram co i kim mam ochotę robić lub nie. A jak dla kogoś rozwód jest wyznacznikiem człowieka to może niech się z mądrzejszym na łeb pozamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierniczę jestem po rozwodzie i jak na razie to ja sobie wybieram co i kim mam ochotę robić lub nie. xxx tiaaa już widzę te tabuny samców walczących o względy dzieciatej rozwódy :D, każdy z nich tylko myśli o ożonku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ dokładnie tak jest! Czasem przechodzę koło slumsów (takich zaniedbanych kamienic z oszczanymi bramami) i widuję taki obrazek: stoi sobie kobitka (widać po ryju że z niejednego fiuta ssała), wkoło biegają usmarkane srojdki, a obok niej tabuny samców.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem rozwódką. zapraszam panie chętne do rozmowy na priv mysia_1515@wp.pl chętnie z kimś porozmawiam o tym co przeżyłam, o całej batalii sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał gość
Justyna Ty znowu tu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ dokładnie tak jest! Czasem przechodzę koło slumsów (takich zaniedbanych kamienic z oszczanymi bramami) i widuję taki obrazek: stoi sobie kobitka (widać po ryju że z niejednego fiuta ssała), wkoło biegają usmarkane srojdki, a obok niej tabuny samców.. smiech.gif I ona ma na pewno na czole napisane jestem rozwódą.....dajcie mi chłopa. To ty masz na czole wyryte jestem debilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ nie! Chłopów to ona ma wręcz nadmiar. Odszukaj ją, postaw piwo - może ci z jednego odstąpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×