Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaskssssssssssssssssss

Rodzice nie zaakceptują mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość blaskssssssssssssssssss

Witam! Poznałem świetną dziewczynę i jesteśmy razem naprawdę szczęśliwi, chciałbym ją przedstawić rodzicom, ale obawiam się, że nie będą w stanie zaakceptować mojego związku… Moja ukochana nie pochodzi ze zbyt bogatego domu, nie ma matury… Obawiam się, że moim rodzicom to będzie przeszkadzać, nazwą to bezsensownym mezaliansem… Jak ich przekonać? Dziękuję za przemyślane rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przekonywać, Twoje zycie i Twoja wybranka, rodzice nie maja prawa coś Ci narzucac, jak jej nie zaakceptuja to ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma matury?To co zamierza robić w życiu?Ale może to tylko prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile on ma lat? Matura to tylko bilet na studia, do wykształcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopie przelec ją i OTWORZ OCZY, ona jest śmieciem, TO TYLKO ZAUROCZENIE, POPĘD SEKSUALNY, później będziesz żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.Bez matury to znam tylko pare osob.Marnie na kończyli Jako menele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez jaj, dzisiaj matura to nic, tak jak wyższe wykształcenie, dzis kazdy debil moze studiowac zaocznie byle jaki kierunek i ma wyzsze wykształcenie ale nadal jest nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro każdy debil, TO DLACZEGO NIE MA MATURY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z matura i ze studiami znam mnóstwo ludzi.Czesc z nich zarabia kokosy,część średnio sobie żyje,część ma ciulowa prace.Bez matury znam pare osob,WSzystkie sa albo panami z pod budki z piwem,albo juz nieomal rezydentami MOPsu ,albo pasożytuje na rodzinie (czytaj chroniczne nie ma kasy). Ani jedna bez wykształcenia się nie wybiła.Ba ,ledwo wegetuja.Dziękuje za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze autor lubi tłumoki, przynajmniej czyms bedzie mial zaimponowac narzeczonej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz OJCU że masz z nią super seks, zrozumie i stanie po twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powiedz OJCU że masz z nią super seks, zrozumie i stanie po twojej stronie x NIE stanie bo on chce z nią być, a NIE tylko ruch/ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa ha powiedz ojcu ze ja obaj przelecicie a pozniej bedzie robila na was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stanie bo on chce z nia byc ! - z kim ? z niedorozwojem mozna zyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ludzie po to łączą się w pary żeby ze sobą być i sie *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie sa tacy co malpe wy/ru/cha/ja tez chetnie - buhaaa ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc takie komentarze dajecie najlepsze świadectwo na to, że sami nie macie zbyt dużo oleju w głowie... Jak o drugim człowieku można napisać śmieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam mnóstwo osób bez matury i większość sobie dobrze radzi, ba, nawet bardzo dobrze. Oczywiście nie wszyscy, ale osoby z wyższym wykształceniem nie wszystkie są piękne i bogate. Nie trzeba mieć matury, żeby być szczęśliwym i dobrze sobie radzić w życiu. Wystarczy mieć jakiś pomysł na siebie. Nie wiem gdzie wy mieszkacie, że wszyscy bez matury stoją pod monopolowym. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnaiopuszczona
Masakra jakie macie tu wypowiedzi aż żal czytać :-/ Chłopie nie ważne czy ma maturę czy pochodzi z dobrego ważne że coś do niej czujesz studium można sobie zawszę zrobić i nie pieprzcie że jak człowiek nie ma matury to jest zerem bo to nie prawda ma miałam ciężko w życiu znam mnóstwo ludzi których wychowała ulic są bez matury szkoły studiów i wyszli na prosta mają swoje firmy rodziny są porządnymi ludźmi i mają więcej oleju w głowie niż nie jeden magister. Jeśli ją kochasz to jej pomóż żeby coś osiągnęła w życiu, a rodzice na początku pewnie będzie kłopot ale z czasem się przyzwyczają bo przecież żaden rodzić nie chce stracić kontaktu z dzieckiem i będzie wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołki i pomarańcze
Ile macie lat? Czym zajmuje się ta dziewczyna, z czego się utrzymuje? Z czego utrzymujesz się Ty autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×