Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta337

Krem do cery dojrzałej który działa

Polecane posty

Bielenda ma super linię kosmetyków dla cery dojrzałej - Red Ginseng z czerwonym rzeń szeniem, grzybami Shitake, innymi składnikami. to seria wzorowana na kosmetykach azjatyckich, na prawde super działają. Moja mam używa tych kosmetyków, ma krem na dzień i na noc, maseczki są dobre. Widać , ze skóra staje się gładsza, wyraźniej nawilżona, jędrniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektima konopny - super skład, jeszcze lepsze działanie! 🙂 Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Gold Lift Expert z Eveline. Według mnie to jeden z lepszych drogeryjnych kremów dla cery dojrzałej. Dobrze nawilża i ujędrna skórę. Szybko się wchłania i skóra jest po nim taka miękka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na ostatnie urodziny kupiłam mamie, krem od bielendy Royal Bee Elixir.

Mama jest z niego bardzo zadowolona, cere ma ladniejsza, jedrniejsza.nawilzona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobre kremy do cery dojrzałej polecam linie ze złotem z Bielendy-Złote Ceramidy, rewelacyjne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM

Nie dajcie się nabrać na cudowne kremy przeciwzmarszczkowe. Nie ma takich. Wiele szkód przynoszą  kremy liftingujące itp. Skóra się napina wygładza a następnie powraca pierwotny wygląd skóry.Nie mówiąc już o różnych składnikach które uczulają podrażniają cerę.Systematyczne używajcie kremy nawilżające i półtłuste Najlepiej dla dzieci.Dwa razy dziennie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM
23 minuty temu, tereniaw napisał:

Jeśli chodzi o dobre kremy do cery dojrzałej polecam linie ze złotem z Bielendy-Złote Ceramidy, rewelacyjne kosmetyki

Bardzo lubiłam Bielendę i ogólnie kremy o prostym składzie.Kiedyś były np Kasztanowy, Nagietkowy, Miłorząb,  Żeńszeń. Im mniej składników tym lepiej. Od jakiegoś czasu Bielenda  mi nie odpowiada. To już nie ta Bielenda co ponad 10 lat temu.Ten co piszesz miałam kiedyś próbki. Ładnie się wchłaniał przy normalnej cerze. Jednak zapach mnie uczulał. Łzawiły mi oczy, tak mam gdy zapach mi nie pasuje. Mimo że pod oczy się nie nakłada  kremu do twarzy. Jednak zapach migruje przez nos do spojówek.   

Edytowano przez MmM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmM

Nie lubię Ziaji.Jedynie ten krem sobie cenię jak i cała serię oliwkową. Do cery normalnej i suchej Mimo cery wrażliwej i nadreaktywnej dobrze go przyjmuję. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla cery dojrzałej doskonała jest ta linia z Bielendy Złote Ceramidy, polecam idealne przeciwzmarszczkowe kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecić markę APIS i ich krem QUICK LIFTING do cery dojrzałej. Ten krem ma wielką moc i skóra mojej mamy po jego zastosowaniu wygląda 10 lat młodziej . Ma naturalny skład i w sumie przystępną cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre kosmetyki do twarzy znajdziecie z Bielendy  tej linii Diamentowe Lipidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×