Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jak przytylam po cwiczeniach i przestane je cwiczyc to wroce do dawnej wagi

Polecane posty

Gość gość

moja waga w lutym byla o 4 kg mniejsza niz teraz! od lutego zaczelam biegac a od konca marca zaczelam cwiczyc z ewa chodakowska i dosyc ze mi cm przybylo to na wadze te przytycie i brzuch taki gruby tlusty dostalam ;/ i czy jak przestane biegac i cwiczyc to bede wazyc tyle co 2 mies temu??i jak dlugo to potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przytyłaś od ćwiczeń, głuptasie, tylko za dużo żarłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mierzyłaś obwody? waga na początku może nawet trochę wzrosnąć bo mięśnie są cięższe niż tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie miesnie ty tepa niedouczona kretynko wyzej? :o Moze wode zatrzymujesz autorko, rozne tego moga byc przyczyny. Moze cwiczysz i nie pijesz wystarczajaco wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WYZYWAC SIE! TYLKO POMAGAC MI ;[ i wytlumaczyc ja potraficie ;[ przytylam bo czuje tlusty bruch dostalam ale wydaje mi sie ze po wielkanocy bo nie zalowalam sobie ale nie jestem pewna czy przez to;[ przez 2 dni bym dostala taki tlusty brzuch i 2 cm w biodrach i 2 cm w talii ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciasteczko tępa ciipo mięśnie więcej ważą niż tłuszcz jeżeli ćwiczyła to pojawiło się trochę mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj ja mam 164 cm ważę 70 kg i noszę rozmiar 38 ćwiczę dużo więc ważą mięśnie bo ostatnio nawet straciłam po 7 cm w tali i w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to az mnie przeraza 70 kg jak wazysz ;[ az sie nie chce wiezyc ;) a napewno wygladasz na 50 pare co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ćwiczenia robią swoje ostatnio kupiłam spodnie 36 rozmiar bardzo dużo osób nie wierzy że tyle ważę jak to powiedział mi trener cm są ważne nie waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×