Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 latka i nocnik

Polecane posty

Gość gość

Hej Dziewczyny! Moja córcia siusiała na nocnik ale coś jej się odwidziało teraz znowu ma pieluchę. Jak pytam czy idzie ze mną siusiu na nocnik to strasznie się broni..jak mam ją zachęcić ponownie do nocnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benina
daj jej ulubione zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakladaj pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakładałam to sie posikała albo zrobiła i kupe i chodziła z nią w majtkach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nafadaj jej ze to wstyd tak chodzic osikana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwulatek nie ma poczucia wstydu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup nakładkę na sedes - mały mały uwielbia ten rytuał w kibelku... i nie wpajaj poczucia wstydu ! Mój, że nic się nie stało, jak się z siusia...ale żeby mówiła, że chce siusiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jej tłumaczę że to fe że ona robi w majty to mów taaakk...ona rozumie a robi mi na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jakos moj siostrzeniec jak mu nagadalismy ze to wstyd i pan przyjdzie i bedzie sie smial to poskutkowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moza to za szybko, spróbuj z nakładka na sedes, a jak nie pomoże to zostaw temat na jakiś miesiąc i potem spróbuj znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj uwielbial jak spiewalismy i klaskalismy jak siedzial na kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nakładkę nie chce siadać chyba spasuję, na razie chodzi w majtkach pytam się czy chce siku to ciągle mówi nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co się stało robiła siku, klaskalismy tańczyliśmy tańce z radości razem a teraz nie wiem coś ją przestraszyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już sikała na nocnik to nie powinnaś znów ją w pieluchy pakować , bo zepsułaś cały efekt tamtejszej nauki nocnikowej, a to ze dziecko mimo umiejętności nośnikowych potrafiła w majtki robić czy siku ,czy kupe mając 2 lata to się to zdarza i zdarzać może jeszcze przez jakiś czas. Tu nie masz powodow do uzycia pieluch Wyjmij ja z pieluch jak najszybciej, nie wściekaj się za mokre ,czy brudne gatki , cierpliwości, zadnych kar ,strofowan. Co z tego ze popuszczała ? jest w takim wieku ze to normalne Wysadzaj na nocnik często , a teraz robi się już tak ładna pogoda ,ze mała może sobie spokojnie nawet bez majtolek chodzić po domu przez jakiś tam czas , staraj się ja co godzina-dwie zachecac na nocnik. Ty weź sobie jakąś dużą miskę i siadaj na niej udając ,ze to twój nocnik a mala widząc,ze ty siedzisz tez, może raźniej jej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna fakt nie potrzebnie ją w pieluchy pakowałam..ale jak zrobiła kiedys kupe na nocnik i się na nią popatrzyła to tak się rozpłakała że nie mogłam jej uspokoić od tamtej pory za cholerę nie chce na nocnik może ona się wystraszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nawet tak nie pisz ,ze 2 latka robi tobie na zlosc sikając w majtki, przesadzasz takimi tekstami i weź pomysl o co ty posądzasz własne MALE dziecko z tą złośliwością To jest fizjologia 2 latka ,jaki ma prawo nie być w 100% opanowana , a nie żadne tam na złość ..yyyhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj ja na nocnik przed tv albo wez z nią poczytaj wtedy ksiązkę i nie pytaj czy sika czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystaj z pogody sprzyjającej ,to jest super pora na pieluchu OUT spróbuj także może z nakładką na kibelek ,ale jak pisałam zrób z nią zabawę taka, ze ty tez na jakieś misce usiądź ,mała może wtedy tez będzie wolała siedzieć na swoim nocniku gdy będzie widzieć, ze ty tez siedzisz na swoim "większym nocniku ' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki tak zrobię dzięki za dobre rady, może się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, dziecku sporo rzeczy trzeba pokazywać z jego perspektywy - tez teraz jestem na etapie nakładek dla dzieci na sedes, coś takiego tu zamówiłam - www.toyka.pl spodobały się bardzo i w sumie chyba przeważyły decyzję o tym, że czas nocniczek pożegnać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×