Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

HORROR

Polecane posty

Gość gość

Jakieś nieporozumienie, MASAKRA! NIE DEZYNFEKUJĄ SPRZĘTU!!! Nie polecam! Właśnie dopiero wróciłam i na dodatek wściekła, bo wyrzuciłam pieniądze w błoto. Wykupiony miałam kupon z groupona na pedicure z malowaniem. Pani, która wykonuje te zabiegi nawet miła, ale jak ona to wykonuje, to masakra!!! Szłam tam z myślą, że przygotuje moje stopy elegancko, żebym nie wstydziła się założyć klapek. Owszem, wymoczyła, obcięła paznokcie obcinaczem jak dla konia, nawet ich później nie opiłowała pilnikiem i dwa razy machnęła tarką do stóp. Poza tym, zaznaczam, że wszystkie przyrządy nie są dezynfekowane. Po mnie na fotelu usiadła dziewczyna i robiła jej tym samy sprzętem po mnie. Przecież w dzisiejszych czasach nie robi się takich rzeczy! Skąd mogę wiedzieć, czy ktoś przede mna nie miał jakiejś choroby, albo czy ja może nie mam jakiegoś grzyba, bądź wirusa. Lakiery stare, bo śmierdzące i nie wysychające szybko nawet po użyciu wysuszacza. Wieczorem będę musiała sama sobie zrobić pedicure dokładnie. Jeszcze czekając na swoją kolejność, przyglądałam się fryzjerką. Zero profesjonalizmu, jednej strasznie trzęsły się ręce... masakra!!! NIE POLECAM! Poza tym bardzo brudno tam jest i nie miła atmosfera, wszyscy tam siedzą jakby byli tam za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×