Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do Chorwacji lepiej samochodem czy samolotem

Polecane posty

Gość gość

Planujemy w czwórkę pojechać w czerwcu do Chorwacji, niestety mamy bardzo podzielone zdania. Mąż twierdzi, że lepiej pojechać samochodem i "w ciemno", a kuzynka chce rezerwować wycieczkę przez biuro podróży no i lecieć samolotem. Zastanawiamy się jak wyjdzie taniej, lepiej... I wie ktos może ile godzin trzeba by tam jechać w jedną stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dość dziwne - podróż 4 osób w samochodzie mocno obniży koszty, samolot nie. Biura podróży strasznie zdzierają za Chorwację, szczególnie samolotem i słaby wybór noclegowy (o wiele fajniesze kwatery da się znaleźć samemu) Choć do Chorwacji można tez dolecieć samemu, Eurolot na przełomie czerca i lipca za ok 500 zł w obie strony. Ale wtedy mobilność na miejscu bardzo ograniczona, a przeciez jest tam co pozwiedzać. Samochód wychodzi korzystniej i wygodniej. Jakim cudem mialabym ci podać czas dojazdu nie wiedząc skąd jedziesz, czym i jak szybko jeździ twój mąż, ile razy się zatrzymujecie itd? no i dokąd w Chorwacji, między Zadarem a Dubrovnikiem jest ładnych parę godzin jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochodem... wiecej zobaczycie...wyjdzie duuuuuuzo taniej. Hotel czy pokoje znajdziecie na miejscu w okazyjnej cenie, taniej niz w szukanie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana_88
Wszystko ma swoje plusy i minusy. Np. wyjazd samochodem wiąże się z dużymi niedogodnościami,jak np. długotrwała i nużąca podróż,z kolei lecąc samolotem na zorganizowane przez biuro podróży wakacje ominie was wiele zmartwień. Ja mam porównanie,gdyż kilka lat temu wybrałam się ze znajomymi do Chorwacji samochodem – jazda trwała prawie 2 dni (po drodze trochę zwiedzaliśmy),było spanie w samochodzie i cały pobyt musieliśmy sobie zorganizować sami,tj pole namiotowe,wyżywienie itp. W poprzednie wakacje zdecydowałam się na podróż z przyjaciółką w inny rejon Chorwacji samolotem z biurem www.inttravel.pl i myślę,że mogę to śmiało polecić jako dobre rozwiązanie. Cały pobyt był zorganizowany i o nic nie musiałyśmy się martwić. Moim zdaniem na wakacjach warto postawić na komfort i skupić się na odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wygodę, to zdecydowanie lepiej będzie polecieć samolotem. Jednak wyjazd na Chorwację kojarzy mi się z jazdą samochodem, wyjdzie taniej niż samolotem. Ja bym na Wazym miejscu pojechała samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Chorwacji poleciałem samolotem z biurem podróży Cortina i bardzo miło wspominam tą wycieczkę. Przede wszystkim szybciej się tam znalazłem niż miałbym jechać samochodem. Ogólnie zawsze marzyłem o Chorwacji. Słyszałem z opowieści że to piękny kraj, dużo zabytków, morze, dużo atrakcji. I nie pomyliłem się. Tam było i byłem zachwycony. Na pewno za rok tez polecę z tym biurem podróży do Chorwacji. Jeśli szukacie dobrego biura podróży to polecam wam to moje sprawdzone www.cortina.com.pl Mają tam atrakcyjne ceny, fachową obsługę i miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno wygodniej samolotem, ale znajomi wynajęli autokamping z http://autocampingi.pl/ i pojechali, dużo po drodze zwiedzali i ogólnie - bardzo zadowoleni wrócili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylem samochodem duzo zwiedzilem wynajalem apartanent na booking pl a jak pogoda byla kiepska to w auto i w inny rejon Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×