Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

28 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość gość

Witam. jestem w 28 tygodniu ciąży i z dnia na dzień przybieram na wadze ok 200 g, wyniki mam w normie,odzywiam się normalnie, bez ibjadania, więc czym może byç spowodowany taki przyrost ? Wg poradnikow tyje się 0,5 kg/tydz. Mi wyjdzie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile juz przytylas do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te kg widoczne są od pasa w d9ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tragedi, ja 37 tydzien i 15 na plusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli kg beda mi nadal tak leciec, to jest duze prawdopodobieństwo, ze ja bede miala jeszcze wiecej. Widzisz te kg bardzo w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak, najwiecej poszlo od pasa w dol, uda i pupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytylam przez cala ciaze 2kg plus dziecko 3kg.pewnie niejestes juz mloda,zdarza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jesz normalnie jsk przed ciaza i kg same leca w goreczy masz wzmozony apetyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem co trzeba robic by w ciazy sie tak roztyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie, ze ja jem zdrowo i malo. Ost posilek po 18ej do oicis tylko wooda niegazowanej i nic innego do picia, a waga sama idzie w gore. Ja nie wiem co trzeba zrobic zeby byc tak bezmyslna BABA i zadawac tak bzdurne pytani. Ty uwazasz te Twoje 2 kg za zdrowe ? Widocznie w ciazy schudlas lub startowalas z wyzszego progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ciąży przytyłam 20 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, wcale nie musisz tak strasznie przytyć, potem może sie to zatrzymać. Jeśli jesz zdrowo, to trudno, po ciąży poćwiczysz i będzie lepiej. Ja przytyłam 10 kg i wszystko w uda i biodra... Dwa miesiące po porodzie powoli schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje trzy kumpele w ciąży dorobiły się tylko brzucha, który później szybko spadł. Zero wiszącej skóry czy rozstępów. Wierzę, że tak będzie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze woda ci sie zatrzymuje, najlepiej sie spytaj swojego lekarza, on najlepiej cie zna i twoja ciaze. do pani w 37 tyg. 15 kg to nie duzo, normalnie( chyba,ze przed ciaza juz mialas wieksza wage), przeciesz to juz koncowka ciazy wiec juz sie nie na tyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta co przytyla w ciazy 2 kg to nie wiem czy sie chwali czy sie zali swoja glupota, nie rozumie tej mody na odchudzanie sie w ciazy, no chyba, ze zaszlas w ciaze i juz bylas otyla, wiec nie tylas bo mialas nie zle zapasy tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest jakieś tam odchudzanie w ciąży. Kobiety czasami tak mają. "Tyją" tyle co dziecko i wody. Ze szpitala wychodzą ważąc tyle co w dniu zachodzenia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 2 kg to nie jest tyle co wazy dziecko+ wody, lozysko bo to jest ok 6-7 kg. po prostu locha jakas albo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trzecim trymestrze podobno tyje sie wiecej, wiec moze "nadrabiasz", bo 6 kg to wcale nie duzo, ale lepiej idź do lekarza i sprwadź czy sie woda nie gromadzi niepotrzebnie. Ja jestem w 30 tc i mam 7kg na plus, więc nie jest źle. Aaaa ta ca niby przytyła 2 kg w ciąży - niezla ściema, takie rzeczy sie nie zdarzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebylam chuda poprostu zdrowo sie odrzywialam.zazdroscicie.bo pewnie wcieracie kremy na roztepy ktorych ja niemam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc po błędach jakie robi paulinad-2kg przybrane w ciąży i sposobie wyrażania to utwierdzam sie, ze ktoś sobie jaja robi i prowokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze nie roztylam sie to jaja sobie robie?i prosze sie odemnie odczepic poprostu napisalam swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie same: dziecko ok 3kg, wody połodowe, zatrzymana woda w organiżnie + dodatkowa krew to ok. 2kg, łozysko ok 1 kg, czyli w ciązy minimum przybiera sie 6 kg. A pani twierdzi ze tylko 2 kg przytyła- coś tu jest nie tak. Obraża inne kobity że niby sie roztyły i rozstępy maja a teraz foch, że ktoś się tej pani czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna przytyc tylko 2 kilogramy w ciazy, ale pod warunkiem, ze sie bylo otylym juz przed zajsciem w ciaze. Znam dwa takie przypadki, ale obie dziewczyny byly baaaardzo duze na starcie. Jesli ktos zaczyna z normalnego pulapu wagowego, to jest fizycznie niemozliwe, zeby przytyc 2 kilo. Chyba ze sie glodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tu pani obliczyla ze minimum" mozna" przytyc 6kg z dzieckiem.pisalam ze dziecko mialo 3kg i dodatkowo przytylam 2kg to z dzieckiem mialam 5kg.przed wazylam 57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA przed ważyłam 55 czyli z jeszcze mniejszej wago startowałam , a wzrost wagi już teraz mam większy. Najgorsze jest, to ,że to wszytsko widze w udach i "boczkach", szersze biodra. Chyba mam kiepskie geny :-(. Chyba nie uda mi się wrócić do figury sprzed ciąży, jak patrzę w lustro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam 16 do tej pory i nie płacze, w pierwszej ciąży przytyłam 30kg (tak tylam od II trymestru) a 1,5 roku po porodzie ważyłam mniej niż przed ciąża bez jakichkolwiek diet, teraz mi też trochę poszło w pupę i uda oraz biust ale tutaj zaaaaaawsze mi szybko szło:) prócz biustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u Ciebie nie wygląda to źle, moje 6 kg-niby tylko 6, a je po prostu widać i nie wygląda to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: paulinad935@gmail.com Nikt Ci niczego nie zazdrości. Jeśli masz figurę jak przed ciążą- to bardzo dobrze i ciesz się tym ! Ale nie rozumiem jednego...jesteś kobietą, więc jak możesz pisać, że nie rozumiesz tego jak w ciąży można się tak roztyć ? Chyba niejeden mężczyzna rozumie więcej niż Ty. Może nie masz skłonności do tycia. Nie masz rozstępów-gratuluję, ja póki co też ich nie mam, zobaczymy jak będzie krótko przed porodem i po. Dbam o to by ich nie było, ale na pewne sprawy wpływu nie mamy. Więc nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×