Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuśka9

co robić w wolnym czasie... warszawa

Polecane posty

Gość tuśka9

hej:) czy ktoś by mógł mi powiedzieć co może robić 22 letnia dziewczyna (niestety aktualnie samotna) w warszawie? głupio iść potańczyć samemu czy na koncert, a za bardzo nie wiem co mogę robić by się nie zanudzić w piątek ;D ;p może jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśka9
no tak :D łatwo mówić ale no nie wiem może są jakieś miejsca gdzie można poznać ciekawych ludzi?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwenalia się zbliżają, jak masz odpowiednią gadkę i pomysł na siebie, to nie dość, że poznasz wielu ciekawych ludzi, to i możesz się napić za friko. :classic_cool:
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrinea
Dzisiaj na ul. Olkuskiej 7 odbędzie się koncert wspaniałej wokalistki Angeliki Anozie w lokalu Wine&Coffee House . Będzie można tutaj skosztować m.in przepysznego musującego wina i dobrze zjeść. Więcej info tutaj https://www.facebook.com/events/1681025008869512/?acontext=%7B%22ref%22%3A%22106%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D Nie może Was zabraknąć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskpert
idź do escape roomu - nowe miejsce z zupełnie świeżym klimatem to Master of escape, www.masterofescape.pl - osobiście polecam, bardzo ciekawy pokój zagadek, który zbiera najlepsze recenzje od momentu powstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 20:20, Dekalogowata napisał:

Juwenalia się zbliżają, jak masz odpowiednią gadkę i pomysł na siebie, to nie dość, że poznasz wielu ciekawych ludzi, to i możesz się napić za friko. :classic_cool:

Easy Livin'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×