Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciotka Aniela

Czym karmicie swoje psiaki?

Polecane posty

Gość gość
parówami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
ja karmię moje yorki najlepszą karmą na świecie ORIJEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
co prawda jest droga bo kg.kosztuje 38 zł ale ma bardzo dużo mięsa,ryb i żadnych zbóż i pasz...Naprawdę polecam ORIJEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuszkaa
Firma Maced - Polecam bez dwóch zdań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojmalyswiat
Porządna karma bez sztucznych dodatków ( czasem warto zapłacić więcej) do tego smaczki od Macedu i piesek będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elrojson
Karma bez chemicznych dodatków + jakieś smaczki od sprawdzonego producenta np Maced i wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agzymon
myslicie ze ich smaczki są tylko dla dorosłych psów? mają też produkty dla szczeniaków? Pozdro i dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu podaje karmę bez żadnej sztuczyzny a raz na jakiś czas kupuje mu jakiś przysmak - najczęściej z macedu bo najlepszy mają skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maced! Tyle w temacie ;) Potwierdzam ludzie to co mówicie, w końcu zacząłem zamawiać stamtąd i się nie zawiodłem a psina lata szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka

no wszyscy piszą o tym macedzie to chyba musi coś w tym być haha. sama teraz zrobiłam zamówienie no i zoabczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kundelek

Ja swojemu psiakowi daje, wszystko co z obiadu, warzywa nawet nauczył się jeść banany. Dodatkowo sucha karma i raz na tydzień dentastik. Sierść ma lśniącą a weterynarz za każdym razem jest pod jego wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Karma dla psa to ważna sprawa. Posiadam owczarka szwajcarskiego, to duży pies, ma mnóstwo energii. Jego żywienie jest ważną kwestią i widzę po nim zmiany, gdy zmieniam mu karmę. Szczerze mówiąc myślałem, że Maced jest przereklamowany, ale byłem w błędzie. To zdecydowanie jeden z lepszych producentów karmy i smakołyków dla psów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Różnych firm kupuje karmy czy jakieś gryzaki, ale tak przede wszystkim to Maced. Przypadkowo trafiłam na tą firmę dzięki mojej koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×