Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirennapl

czy wyznanie pod wpływem alkoholu jest szczere??

Polecane posty

Gość mirennapl

ostatnio podczas imprezy mój kolega powiedział mi że mu się podobam...że się zakochał i że myśli o mnie...był naprawdę bardzo pijany. Na drugi dzień mieliśmy się spotkać sam do mnie zadzwonił ale jakoś do spotkania nie doszło ... zamilkł i tak już minął tydzień ...pisałam do niego w tyg. że możemy się spotkać jak będzie mu pasowało i jak będzie chciał to odp. tylko ok. . Jakoś nie widzę żeby mu zależało . Mówił wtedy szczerze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latevanillla
Mój obecny narzeczony też mi mówił po pijaku że mu się podobam. Ale rozmawialiśmy niemal codziennie ponieważ pisał sms y itp. Ja się pierwsza nigdy nie odzywałam. Sądzę ze chciał Cie tylko w******** Możliwe że będzie próbował po raz drugi ale nie dawaj mi tyłka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirennapl
hehe no też tak pomyślałam ... nie na pewno seksu nie będzie , ze mną nie tak szybko..Znamy się 4 mies. już mi kiedyś to też powiedział. pisaliśmy sobie słodkie eski ale to ucięłam... za dwa dni wyjeżdża za granice i widzę że w d***e ma to żeby się widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latevanillla
no to mądra z Ciebie dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Twój kolega był bardzo pijany to ; nie pamięta co Ci powiedzial pamięta ale nie wszystko o czym Ci mówił pomylił Cie z inną dziewczyną Jeśli chcesz dowiedzieć sie co naprawde myśli Twój kolega to opowiedz mu,ze wyznał Ci .......( zacytujesz mu jego słowa) i zobaczysz jak zareaguje No i tym sposobem będziesz miała jasność : czy wyznanie kolegi było szczere czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirennapl
jak będzie okazja to spytam na pewno czemu nie ale dopiero za 3mies. będzie a wolałbym spytać się i widzieć reakcje a nie mu to wypisywać....Kiedyś jak rozmawialismy na trzeźwo to coś mu powiedziałam i teraz po pijanemu mi o tym powiedział także wie że ja to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirennapl
a zresztą w d***e to już mam... szkoda czasu na takich baranów...raz go pogoniłam i żałuje że dałam się znowu mu otumanić....ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby chcial zrobily to na trzeźwo , przezylam nie pytaj go tylko sie rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirennapl
no tak racja. Ale go wcześniej nie było tez wjechał i pisał mi i dzwonił że mnie lubi jestem kochana ,serduszka wysyłał i takie tam. Powiedziałam mu że sensu nie ma taka znajomość na odległość . po tym miesiąc się do mnie nie odzywał a potem na nowo się wszystko odbudowało ale już rozmowy były bardziej oziębłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×