Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzialenka40

Zakochałam się w swoim uczniu i cały czas o nim myślę.

Polecane posty

Witam.Jestem nauczycielką języka angielskiego w jednym z liceum we Wrocławiu.Od października ubiegłego roku kocham się w swoim uczniu.Chodzi on do 1 klasy liceum,jest w klasie humanistycznej,ale to nie ma znaczenia.MA ON 17 LAT. Jest słodki,taki kochany,uśmiechnięty,czuć od niego perfumy,po prostu jak idę do roboty to z miłą chęcią jak pomyśle że on jest w szkole.Nie wiem co mam powiedzieć.Mam 39 lat i uczę w tej szkole bardzo długo i nigdy nie wpadłam na pomysł, że się w kimś zakocham.Nie mam męża ani dzieci,szczerze jestem starą panną i właśnie obudziło się we mnie to coś co powinno 20 lat temu.Najchętniej bym mu to wszystko powiedziała.Chłopak nie ma dziewczyny bo to widać po nim i mi to powiedział z resztą zagadałam do niego kiedyś raz.Co mam robić w takiej sytuacji ? Co państwo mogliby mi doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj mu seks oralny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latevanillla
nie możesz znaleźć kogoś w swoim wieku ? myślę ze to zauroczenie które szybko minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ci zrobi dziecioka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jak będzie miał 18 lat i wal do niego na chatę gdy nie będzie nikogo w domu, albo weź go do hotelu, kumple będą mu zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sprawa. Jako nauczycielka nie możesz z nim być, nie wiem co Ty widzisz w dziecku, znajdź kogoś dojrzalszego. Masz klapki na oczach rozmawiaj z nim czasem jak Ci podpadnie to Ci się odwidzi. A może to nie miłość ale pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latevanillla
mojego narzeczonego kolega w technikum miał romans z nauczycielką on miał 17 lat a ona 34 lata chyba... byli ze sobą kilka lat po czym związek się rozpadł...zbyt duza różnica wieku, pokolenia i przekonań moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale obawiam się konsekwencji.Może powie swojej matce,a on też chyba z biednej rodziny nie pochodzi,tam mamuśka jego to pani wielka,tam dba o niego i pilnuje go nieźle,także więc boje się żeby nie mieć jakiś kłopotów,ale wiem że powiedział że zemną mógłby mieć lekcje cały dzień i całą noc.Tak mi jego matka powiedziała jak była na konsultacjach by zerknąć na oceny.Też on jest bardzo młody,nie doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczy się bardzo dobrze,u mnie ma 92 % ze wszystkich ocen.Generalnie ze wszystkich przedmiotów.Nie jest głupi,i uważam że pasowałby do mnie.To już trwa pół roku i będzie więcej.Normalnie nie mogę się oderwać od myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety odbieram Twoją wypowiedź jako słaby żart. Dlaczego? blisko 40-letnia, wykształcona osoba nie powiedziałaby "Chłopak nie ma dziewczyny bo to widać po nim i mi to powiedział z resztą zagadałam do niego kiedyś raz". (???)Ratunku, to jakaś małoletnia prowokatorka, ciekawa tego co napiszecie, anie dojrzale zakochana kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby która ostatnio skomentowała mój post: Napisałam tak,jak napisałam,trochę śmiesznie to wygląda,ale nie potrafiłam lepiej przedstawić owej sytuacji,być może to zauroczenie i minie,no ale niestety widzę w tym chłopaku coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poczekaj jeszcze ze 2 lata. Chlopak skonczy liceum i pojdzie na studia..wtedy czemu nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhvchgvcfhvvhmn
Ta, daj sobie gówniarzowi zrobić dziecko, zostaniesz zwolniona z pracy, o ogólnym potępieniu i obśmiewaniu cię za plecami nie wspomnę - jak w przypadku tej idiotki spod Kalisza, co cała Polska niedawno miała okazję śledzić. A on będzie miał dobry temat do pochwalenia się kolegom, a środowisko nauczycielskie kolejny powód do wstydu. Co za ludzie dzisiaj zostają nauczycielami.. Jakby mojego syna próbowała podrywać jakaś stara, wygłodniała, nie panująca nad sobą sucz, to bym jej dała popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Hehe dobre dobre:):) ja bym ja tam walil gdybym znowu mial 17 lat :) z budy by mnie nie wywalili ale ona... ona pozegna sie z nia predzej czy pozniej! To tylko kwestia czasu ! Pedofilka y****a!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
J/e/b/a/n/a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Ide se zwalic bata! Noooo czepnac ogora! Wackowi skore o*******c!!!!! Hyhyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno by cię zapinał analnie bo ty dla niego jesteś MILF a chłopaczki teraz na takie lecą ;) a z zachowania jest męski czy taki miziałkowaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletny brak profesjonalizmu. Rozumiem że samotna ma "syndrom niedopchnięcia" i pewnie brak wolnych facetów w otoczeniu, ale pchać się do dzieciaka? Sorry, lepiej zabierz się nawet za jakiegoś ojca ucznia, ale nie molestuj dzieciaka. A najlepiej znajdź sobie chłopa w swoim wieku zamiast szkodzić dzieciakowi (i sobie) na starcie. Poza tym w oczach 17-latka możesz być już starą babcią i tylko się ośmieszysz. A w szkole nie da się utrzymać tajemnicy. Zostaw te swoje urojenia, to jajniki popadają w desperację i organizm chce wykorzystać ostatnią szansę na rozród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo ..styl pisania pani " humanistko" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie powinnaś być nauczycielką,dla mnie jesteś szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Język małolaty, a nie nauczycielki. Ewentualnie typowej niedokształconej baby z kafeterii. Te błędy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w jednym z liceum" "z resztą" xx Weź słownik, a dopiero potem podawaj się za nauczycielkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,wezmę słownik i będę pisała ze słownikiem.Jak najbardziej.Mówcie o mnie co chcecie.Nauczyciel też ma emocje i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaby temat.wysil się na cos lepszego bajarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej sorry a gdzie etyka zawodowa :) z zreszta jesli chcesz byc zaciagnieta do lozka twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś pryszczaty gówniarz ma fantazje... człowieku ŻADNA 40-letnia nauczycielka nie zakocha się w uczniu, bo to jest po prostu niemożliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest późno,nie mogę spać,wchodzę i nie wierzę ! Dla czystości sytuacji: nie siedzi tu żaden pryszczaty g***iarz,ani nikt inny w tym stylu.Doszłam do wniosku,że to nie jest zakochanie,tylko drobne zauroczenie.Zbyt mocno przedstawiłam całą sytuację.Po prostu bardzo go polubiłam po przez rozmowy.Nie wiem czemu.Jestem pewna że ma on więcej oleju w głowie niż nie jeden facet w moim wieku.Mam nadzieje,że to szybko minie i będzie on tylko moim ulubionym uczniem.A teraz chciałabym już ten temat na tym forum zamknąć i do niego nie wracać,chyba że ktoś ma coś mądrego,podkreślam 'mądrego' do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa... najpierw naucz sie poprawnie pisać i stylistycznie wypowiadać, potem wstawiaj te idiotyczne tłumaczenia, durny prowokatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×