Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia_marysienka

31 tydzien ciazy,wycieczka w góry,basen czyli czynna majowka

Polecane posty

Gość marysia_marysienka

Poniewaz cala ciaze czulam sie wyśmienicie,pracowalam,robilam praktycznie wszystko-mówiąc krótko nie użalałam sie nad sobą postanowiliśmy z mężem spędzić czynnie majówkę,wybrać sie do spa w górach z basenem itp oczywiście planujemy jakieś wyprawy na lono natury trochę mniej wysilkowe niż trasa na kasprowy oczywiście,ale jednak... po południu basen i jakieś tam dozwolone dla mnie zabiegi w spa,które oferuje hotel dla ciężarnych...uwielbiam spędzać czas w ruchu i nigdy nie chcialam żeby ciąża jakoś mnie ograniczala. czy ktoras z was ma podobnie?czy to dobry pomyśl wybierać sie na jakas wycieczke w góry?oczywiście bardzo spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideolog Gender
nie w gorach jest rozrzedzone powietrze a to zle wplywa na sercowcow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona jest w ciąży a nie po zawale. Ja byłam w 34 tc pieszo na morskim okiem. Na basen też chodziłam regularnie. Miłej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi sie podoba,a nie tak jak te spasniete kluski co siedza przed tv cala ciaze od ujrzenia dwóch kresek myśląc ze nic im robić nie wolno...moja mama tak podchodzi do mojej ciąży,ciągle mówi ze za dużo się ruszam.a ja tak nie potrafie,musze byc w ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gorki no super no na spokojnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a według mnie możesz iść śmiało :) Jak masz przy sobie męża, to przecież jesteś bezpieczna w razie czego zawsze Ci pomoże :) Basen, spa to świetna sprawa w ciąży dla kręgosłupa, który swoje nosi... osobiście w góry bym się nie wybrała w 31tc, ale nie widzę w tym nic złego :) Ja od tego tygodnia miałam zalecone leżenie, z powodu zejścia szyjki macicy na samo dno... także swoje w łóżku przecierpiałam... i zazdrościłam mam, które mogły pójść na spacer, na basen, na łąkę czy nawet na zakupy po ciuszki dla dzidziusia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze jak najbardziej powinnas. Ja w pierwszej ciazy nawet z sauny suchej korzystalam, gin powiedzial zebym raczej do tych mokrych wchodzila, bo mialam akurat wyjazd do spa z firmy do Austrii, ale skoro pol zycia w saunie suchej przesiedzialam to w ciazy tez sie zdarzalo. W 38 tygodniu ciazy bylam z mezem w Chorwacji w lipcu i tez jakos nic sie nie dzialo. Normalnie plazowalam na sloncu. Mysle, ze wazne by swoj styl zycia utrzymac jesli oczywiscie nie ma zdrowotnych przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×