Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość missAJ

Czy sa tu Panowie po 30 albowiem mam pare pytan

Polecane posty

Gość missAJ

Na poczatek: Panowie, jakiej kobiety szukacie i co jest dla Was najwazniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam, juz nie szukam, ale jakby sie trafila jeszcze, to chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie szukam ale jakbym szukał to takiej, z którą się fajnie gada. Przegadalibyśmy całe wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Gosciu - zdrady nie pochwalam, ale mozesz odpowiedziec zatem, czego kiedy szukales? I co Ci teraz nie odpowiada w obecnej kobiecie, skoro szukasz drugiej? Taki_jeden_964 - a na jakie tematy lubisz rozmawiac? Czy szukasz pani ogolnie rozmownej i intelientnej, a pogadac mozna o wszystkim? Co skresla potencjalna partnerke? Bede wdzieczna za odpowiedzi. Oczywiscie badam swoje szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Gosciu - zdrady nie pochwalam, ale mozesz odpowiedziec zatem, czego kiedy szukales? I co Ci teraz nie odpowiada w obecnej kobiecie, skoro szukasz drugiej? Taki_jeden_964 - a na jakie tematy lubisz rozmawiac? Czy szukasz pani ogolnie rozmownej i intelientnej, a pogadac mozna o wszystkim? Co skresla potencjalna partnerke? Bede wdzieczna za odpowiedzi. Oczywiscie badam swoje szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Czy szukasz pani ogolnie rozmownej i intelientnej xxx Właśnie tak. Ale nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
O.K. szukales i juz znalazles albo tez nie szukasz, ale jestes otwarty w razie gdyby sama sie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jestem sam i tak mi pasuje. Inaczej raczej nie siedziałbym dzisiaj na babskim forum tylko z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Hm, w takim razie po co C***ani rozmowna...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghggg
Mysle ze wspolny poglad na zycie zrozumienie oraz dopasowanie. Wyglad wazny ale nie najwazniejszy w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dla towarzystwa, czasem źle bez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie lubi rozmawiać, bardzo mi tego brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jest taka jedna, mogłaby być na wieczorne pogawędki. Ale w tym wieku trzeba bardzo uważać. Kobiety raczej nie chcą przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie by było mieć przyjaciela, dojrzałego i rozsądnego...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Ja mam przyjaciol mezczyzn - dwoch i pol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, są. Wiek: poniżej 25 lat. Wzrost: 166-170 cm. Waga: 46-55 kg. Ładna buzia. Nie nerwowa, a jeśli już to niech chociaż da się z nią zamienić parę sensownych zdań. Reszta jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Zadnych!!!!! Nigdy wiecej w zyciu !!!! Kocham tylko ciebie a....po paru latach sie z bezrobotnym sasiadem j***e!!! Szmaty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Moge skonkretyzowac? Zakladam, ze masz jak prosilam 30+ lat. Czemu 25 lat? Mlodo wygladajaca 26-latka juz jest za stara? Nastepnie, jak ma 164cm i normalna wage tez ja skreslisz? A co zrobisz jak przytyje? Rzucisz, dasz limit czasowy na schudniecie? Uwaga uscislam dalej: np. wyksztalcenie, zainteresowania, moralnosc (dobra/zla, wierna/niewierna), to czy jest dziewica czy ma np. 5-tke dzieci kazde z innym panem nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
No i dlaczego wlasnie takie wymagania? Jakie sa powody, co Ci to da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazda kobietka
zdradza.. zapamietajcie sobie to panowie tak jak i nie kazdy facet to dran, kretacz, klamczuch i pijus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Mi wystarczylo raz ! Jeden raz ! Nigdy nie zdradzilem a ta sie jejej***** jak pies !!! Moze i racja,ze nie kazdy i nie kazda zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
nienawidzacybab Są też kobiety co tak samo myślą o facetach. Mogę ci tylko współczuć... związek nie koniecznie musi przynieść szczęście i oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Kolega od 1 zwiazku chyba nie ma 30+. Stawiam na 20-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@missAJ Spieszę z odpowiedzią. --- ..Mlodo wygladajaca 26-latka juz jest za stara''. Nie, ale na ogół wtedy kobiety stają się pretensjonalne i dokuczliwie głupie. --- ,,Nastepnie, jak ma 164cm i normalna wage tez ja skreslisz? A co zrobisz jak przytyje? Rzucisz, dasz limit czasowy na schudniecie?'' Idealna sylwetka to 50-52 kg przy 168 cm wzrostu, ale, że jestem wyrozumiały to poszerzyłem granice znośności. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
964 to na h... J taki zwiazek ?? A ty ponizej myslisz ze ci powiem ile mam lat ??? Heee blondi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jeśli chodzi o wiek to więcej jak 4-5 lat zaczyna mi przeszkadzać więc wolałbym 30+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Oooohoho 964!!! A jednak znowu sie mijamy:) hyhyhy curva !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missAJ
Wobec tego po roku planujesz ja zmienic na mlodszy model? Czy moze dasz szanse starszej, jesli nie bedzie pretensjinalna i glupia? I czy szukasz tylko idealu? Idealy podobno nie istnieja. Masz bardzo dokladne wyobraznia. Tak dokladne, ze mysle, mozesz nie miec szansy ich spelnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Ty curva naucz sie pisac bo wszystkie szukacie madrych inteligentnych bogatycha same tepe!!!!!! SYBIR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty ani madry ani inteligentny nie jestes buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×