Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość nieładny język
ja też uciekam - słodkich snów blondyneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
kobiety też czasami oczekują mega romantycznych akcji, boją się otworzyć i chcą by facet zaczął czytać jej w myślach a to nie o to chodzi....wiem, że warto rozmawiać o swoich potrzebach nieczego nie udawać, starać się zrozumieć potrzeby drugiej osoby nie zapominając jednak o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
wzajemnie, dobrej nocki nieładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
gdy jest chemia i zaangażowanie po obu stronach wówczas jest i romantycznie i dziko-namiętnie. najlepszy jest miks i dawkowanie wszystkiego po trochu - wówczas lepiej i dłużej to smakuje :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Dzień dobry przy porannej kawie:) widzę, że nieładny spisał się dotrzymując towarzystwa......nieładny czy ty mieszkasz ze swoją partnerką:)??a takie małe pytanko z rana bys oczy szeroko otworzył jak wstaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 ja już po kawie i nie musiałem przecierać oczy czytając Twoje pytanie :) Pozwól, że pozostawię je bez odpowiedzi by jeszcze wzmocnić Twoją ciekawość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
tak też myślałam..bo która, kobieta by to wytrzymała ...faceta przed kompem zamiast w łóżku:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
oj chyba się obraziłeś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witam przelotem :) uuuu 30tka - hahhaaha ciekawość ciekawością ale czy to ważne z jakich powodów siedzimy wszyscy na kafe :) fajnie się rozmawia, wymieniamy calkiem ciekawe poglądy na życie więc poco jeszcze drążyć tematy prywatne :) ja też jestem za tym że im mniej prywaty na forum tym lepiej :) luźne rozmowy niewinne flirciki.....byle było miło, nie ma co się wkręcać pozdrawiam niedzielnie i bez obaw nieładny nie sprawia wrażenia obrażalskiego pewnie wieczorkiem wróci ja zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Witaj zalotka :-)to po kolei z jakich powdow tu jestesmy to juz dawno wiemy, chcelismy wiec o tym pisalismy. Rozmawiamy na bardzo rozne tematy chcąc poznać zadanie innych osob moze i zrozumieć pewne sprawy. Bajek słuchać i opowiadać wydaje sie ze juz nie lubimu w tym wieku....wg mnie na zaklamanie no moze delikatnie mijanie sie z prawda nie powinno sie zgadzać przynajmniej wg mnie bo jaki sens maja wtedy te wszystkie rozmowy.. skoro chcemy poznać punkt widzenia innych osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
:) masz racje też jestem tu by poznać różne punkty widzenia i fajnie że czasami są one różne :) każdy zdradza tyle ile czuje że chce Hihihi ok uciekam pobiegać w końcu pogoda dopisała, miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladny jezyk
Takze przelotnie. Bede pewno wieczorem. Nie obrazilem sie ale czy do mnie byly te slowa o zaklamaniu i mijaniu sie z prawda? Bo chyba nie zalapalem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny tylko my piszemy na tym forum więc tyczy sie to nas...myslę, że mówisz a raczej piszesz to co "chcemy" usłyszeć z czym sie zgodzimy bo czyż to nie piękne mężczyzna, który zna doskonale potrzeby kobiety, słucha i daje wszystko to co najlesze.....lubię facetów którzy są prawdziwi.... są świetni w pewnych sprawach a w innych kuleją..bo to ludzka rzecz czegoś nie wiedzieć, popełniać błędy.Kiedy byłam z facetem nie szukałam ideału bo takiego tez nie mam, kochałam go takim jaki był z jego zaletami i wadami....niełady sorki możesz sie obrazić ale wygląda mi na to, że ty właśnie kreujesz się na znawce kobiet...taki ideał , bez wad.Cała nasza 3 pisała, że chce po prostu pogadać poznać inny punk widzenia.....jednak traci to sens kiedy...tu juz mogę wkleić tekst z 13"20;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety normalnych facetów uznaja za nudziarzy. Szukacie jakiś chorych wrazeń , emocji. Nie wiecie czego chcecie. Taki sie dzisiaj porobiło . Wielu facetów musi pajacować żeby zwrócic na siebie uwagę. Gardzicie normalnymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Nie zgodzę się z tobą tak samo jak mężczyźni różne są kobiety. Dojrzałe kobiety chcą normalnych facetów, nie modeli kreujących sie na ideał kobiety ale po prostu normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - witam i jak niedziela :) widzę że trochę się przejęłaś tym moim wpisem i reakcją nieładnego; nie każdy kto na forum nie opisuje swojego życia i nieodpowiada na prywatne pytania jest fałszywy... gość - popieram to ja 30 - dojrzałe kobiety oczywiście potrzebują wrażeń i emocji ale czy to źle? i wybacz aby być ciekawym facetem, normalnym - nie trzeba wcale pajacować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówie o większości kobiet. Widzę co sie dzieje w około. Chca sie tylko dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Zalotka widzę, że nie zrozumiałaś mnie.Nie przejęłam sie i nie chodzi mi o to by opowiadać o swoim prywatnym życiu...wydawało mi się że jasno napisałam to co myślę ale widać, że nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
nie bardzo rozumiem co masz do kobiet które lubią się bawić (nie zabawić) chyba jakaś cię bardzo skrzywdziła i teraz na wszystkie jesteś cięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
gośc nie sądzę by kobiety 30+ chciały sie tylko dobrze bawić...może trafiłeś na taka która akurat ma taki moment w swoim życiu, że chce się skupic tylko na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - może faktycznie nie bardzo łapię ale to dla tego że ja na forum weszłam po to by trochę się zrelaksować, tak jak pisałyśmy poznać innych ludzi ale nie wkręcać się.....nie zależy mi na jakiś internetowych przyjaźniach, fajnie wieczorkiem gdy siedzę sama popisać i pośmiać się i tyle, przyznaję czasami twoje wpisy odbieram jako zbyt poważne ale może to mój zły odbiór :) wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie na nudę. Ciągle to słychać , grzeczni faceci sa nijacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka nie wierze w przyjaźnie internetowe więc nie o to mi chodziło...może inaczej.. bo już nie wiem jak to napisac by było jasne..moim zdaniem nieładny "gra" mówi to co chcemy usłyszeć itp czyli nie jes szczery w swoich wypowiedziach na pewne tematy i nie chodzi mi o prywate....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
gość grzeczny nie zawsze musi równać się nijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
gość - a co masz na myśli pisząc "grzeczni faceci"? to ja 30 - jeśli chodzi o nieładnego i jego "grę" to już niech on się wypowiada, ja odbieram to inaczej, mówi może i faktycznie to co my chcemy widzieć w facetach ale z tego co kojarzę nigdy nie powiedział że on taki jest.....ja również piszę o tym co kobiety lubią, czego szukają w mężczyznach ale nie piszę czy faktycznie taka jestem....może bardzo chciałabym być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
Fakt odbieramy to inaczej, nie wiem dlaczego ale w twoich postach nie czułam właśnie marketingu choc o nim pisałyśmy:) u nieładnego wyczuwam od pewnego czasu ...a sokro rozmawiamy głownie na temat facetów i kobiet to dlaczego nie pisac szczerze tak jak zrobił to gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej definicji. Dobrze wiesz jaki to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×