Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
zgadzam się z zalotką, każdy kolejny związek czegoś nas uczy.....co możemy wykorzystać próżnie:) wierz mi , że każda z tych lekcji jest bardzo ważna, to tak z własnego doświadczenia..oczywiście troche czasu musi upłynąć nim będziesz mógł spojrzeć na to z dystansem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety już mi brakuje cierpliwości. Ale dzieki za pocieszenie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehhe jakie związki nie było żadnych zwiazków ale to tez z innych powodów. Dzięki za dobre słowo .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - widzę że jeszcze chwila i gość zrozumie że nie ma co tracić wiary w normalne kobiety :) razem go przekonamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
gość - dobrej nocy, zaglądaj do nas częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
dobrej nocy:) no i uciekł ale może jakaś tam iskierka się rozpaliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
to ja 30 - dajemy radę jako mecenaski kobiet 30+ hehhehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
Witam wieczorową porą drogie panie - nieco nadrobiłem lekturę....i nie była ona zbyt miła Droga 30: Ponieważ nie lubię robić uników muszę jakoś się odnieść do zarzutów. Z jakich powodów ty siedzisz na forum? Mogę się jedynie domyślać - ja w celach towarzysko relaksacyjnych. Zwyczajnie lubię porozmawiać, pośmiać się i może lekko poflirtować. Jeśli uważasz, że opowiadam bajki i gram....masz prawo tak uważać. Aczkolwiek ja nie odważyłbym się tak szybko fałszywie kogoś oceniać. No ale to wolny kraj :) Zakłamanie, obłuda itp "jaki sens maja wtedy te wszystkie rozmowy.. skoro chcemy poznać punkt widzenia innych osób ?" - jeśli moje poczucie humoru i być może specyficzne odpowiedzi za takowe uznałaś no cóż - mylisz się, lub już mnie zaszufladkowałaś po swojemu i wszystko teraz naginasz pod to. 30 - zadam jedno pytanie - skoro twoim zdaniem gram i nie jestem prawdziwy, mówię wam to co chcecie usłyszeń....to jaki mam w tym cel? Oświeć mnie. Wydaje mi się, że zbyt poważnie podchodzisz do takich luźnych rozmów na forum (nie tylko ja to widzę - zalotka także miała taką opinię) - ja nie mam żadnych ukrytych intencji by zachowywać się tak a nie inaczej. Możesz się ze mną nie zgadzać ale nie musisz mnie atakować czy obrażać. A mówienie, że ktoś jest zakłamany odbieram jako otwarty atak. Nie obrażam się - raczej totalnie to ignoruje gdyś wiem kim jestem i jaki jestem. Nie wiem jaki masz cel pisząc tak o mnie ale myślę, że się dowiem. Dobrze mi się z Tobą pisało wiec nie wiem co się Tobie nagle stało - pozdrawiam w niedzielne popołudnie :) Zalotko dzięki za obronę - choć nie była ona konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
całkiem nieźle nam to wyszło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - witaj, to nie obrona to raczej moje odczucia i chęć załagodzenia atmosfery każdy broni się tu sam, choć szczerze to nie o jakieś teraz pole bitwy chodzi tylko miłe spędzenie wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
ja swoje napisałem i nie zamierzam się wdawać polemiki. Mam ich wystarczająco wiele w pracy - a na forum bywam dla przyjemności a nie dla awantur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - i niech tak zostanie :) przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
niełady dla czego tu jestem to pisałam kilka razy,myśle, że nie ma potrzeby powtarzać się. "30 - zadam jedno pytanie - skoro twoim zdaniem gram i nie jestem prawdziwy, mówię wam to co chcecie usłyszeń....to jaki mam w tym cel?" - tego nie wiem. Tu nie chodzi o poważne czy niepoważne podchodzenie do rozmów...tak odbierałam to co pisałeś, że bardziej piszesz to co chciałybyśmy usłyszeć niż tak jak "jest naprawdę". Nie pisałam, że jesteś zakłamany i nie miałam na celu obrażania czy atakowania ciebie, jeśli tak to odebrałeś przepraszam. Jaki mam cel pisząc tak o tobie, naprawdę żaden to tylko moje spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
no dziubki to na zgodę polać wam trzeba i wracamy do przyjemności, taki z nas miły trójkącik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny jakby nie było i tak miło cie widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 - jeśli ja czegoś nie wiem to nie rzucam oskarżeń jak Maciarewicz :) "Bajek słuchać i opowiadać wydaje sie ze juz nie lubimu w tym wieku....wg mnie na zaklamanie no moze delikatnie mijanie sie z prawda nie powinno sie zgadzać przynajmniej" - zgadzam się z tym lecz było to skierowane bezpośrednio w moją stronę - więc trudno odebrać to inaczej niż jakaś forma ataku słownego. Ale nie chowam urazy i nadal chętnie z Tobą porozmawiam na każdy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nieładny ciesze się, zalotka teraz możesz polać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
uffff.....już myślałam że przez kolejny kwadrans będziecie się tłumaczyć i przepraszać choć wszyscy pewnie wiemy że przepraszanie ma bardzo miłe formy :) 30tka - polewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - co u ciebie w TV w tle...mundial czy siatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
"wiemy że przepraszanie ma bardzo miłe formy" oj ma a jak dużo plusów przy tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
cholerka zapomniałem o siatkówce!!!! i teraz gdy cokolwiek będę pisał dwa razy się zastanowię....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
oj tam oj tam nie przeginaj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahhaha od czego są "laski na kafe" niestety przegrywamy z brazylią:( nieładny - z tym myśleniem i pisaniem to bez przesady za dużo czasu to zajmuję.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
dzięki wam wiem co się w sporcie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
no tak myślenie to skomplikowany proces i często bolesny :P "laski" są słowem zakazanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka -ja to jakoś tak we krwi mam :) po prostu lubię emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
ale ty mi teraz dogryzasz:P ale ja się nie dam...chyba:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - cóż ja poradzę że co zakazane to mnie kusi i raczej jestem z tych co łamią zakazy.....choć wszystko w ramach przyzwoitości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×