Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość gość to ja 30
mogę cie jakoś zachęcić do odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............??nhjhj.hb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
witajcie flirciarze :P 30tka - widzę w formie a ty nieładny odpowiadaj kiedy kobieta pyta :P hahhahha cóż za piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
witaj zalotka:)może razem pociągniemy go za język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
twój wywód jest oparty jedynie na tym co sam chciałem napisać na forum 30 :) nigdy nie wiesz czy nie "gram" :) Ale teoretyzując w takich sytuacjach najczęściej wyjścia są dwa: facet godzi się z taką sytuacją lub szuka cichej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
myślę że nieładny jeszcze trochę i chętnie da się pociągnąć nawet za język :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
widzę, że jednak nie odpuścisz z tym co kiedyś napisałam..szkoda:p wracając do tematu wg ciebie co częściej wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz
nieładny - a mi się wydaje że w tym co napisałeś to nie ma "albo" jeśli godzi się na taką sytuację to tylko dlatego że już ma cichą kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka teraz trochę naiwnie ale może jednak są tacy co tak im zależy, że rezygnują ze swoich potrzeb i przyzwyczajają się(choć moim zdaniem nie można się przyzwyczaić)...myśle, że jednak prędzej czy później facet zostawi taka kobiete jak juz tak"miłość" minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
trudno wróżyć co wybierze - kwestia każdego przypadku pewno jest inna. Sprawa wychowania, moralności, środowiska ale i możliwości - pewno w dużym mieści łatwiej o zdradę i skok w bok niż na wsi gdzie wszyscy się znają 30 - sorki - tak mi się "wyrwało" - nie miało być złośliwe :) wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 nie zgodze się "myśle, że jednak prędzej czy później facet zostawi taka kobiete jak juz tak"miłość" minie" - nie wydaje mi się - zalezy czego facet szuka. Jeśli tylko seksu - to nie chce zostawić żony - kochanka jest do super seksualnych uniesień a potem grzecznie wraca do domu. No chyba, że się zakocha - wówczas sprawa się komplikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
tu nie chodzi o wróżbę:) a złośliwy to ty specjalnie jesteś:p możesz odpowiedzieć co TY byś zrobił, ciekawi mnie twoja odpowiedz, bo wydajesz się normalnym facetem ba do tego rozumiejącym kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
a że faceci rzadko się zakochują dlatego łatwiej im mieć kochankę i kochać żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka ty jak nikt innym potrafisz podsumować temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka - doświadczenie robi swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
więc kolejne plusy dla 30 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 - zaskoczę cię - ale ...nie mam odpowiedzi na takie pytanie. A gdybać nie chcę. Jedno wiem - że u faceta jest inaczej - chce seksu - szuka kobiety. Kobieta nie chce samego seksu - no chyba, że chce się dowartościować i przyciągnąć faceta. U kobiety ważniejsze są emocje i poczucie bliskości ...a tego facet się boi. To oczywiście asekuranctwo - ale jeśli nie chce się kłopotów - nie wchodzi się w romanse gdzie kobieta może się zakochać w facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
a zalotka ma oczywiście rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
podobno ;) faceci często narzekają, że kobiety " co dzień" maja migreny więc temat dotyczy wieluuuuuuu par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
prawda - polać mu :) kobiety zbyt emocjonalnie podchodzą nawet do przelotnych znajomości i tu jest ich problem, zawsze drążą, zawsze wkręcają sobie jakieś filmy i szukają drugiego dnia a faceci chcą, dostają, biorą, odchodzą i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny jacy my dziś zgodni :P chyba coś z tego będzie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
"Jedno wiem - że u faceta jest inaczej - chce seksu - szuka kobiety" więc jednak koniec związku lub kochanka...co do emocji i uczuć kobiet zgadzam sie:) ...tak zaskoczyłeś mnie nie mając odpowiedzi ale dobrze, że nie chcesz zmyślać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
oj zalotko nie baw się w elektryka bo zaiskrzy na łączach :P a co do meritum - różnica płci i tyle. Facet chce i szuka - kobieta lubi komplikować :) Ale że facet jest konkretny i zdecydowany to szybko znajdzie - bo kobiety lubią ten typ faceta :) wolą takich niż niepoprawnych romantyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
zalotka chcesz powiedzieć, ze kobiety sa same sobie winne bo są bardziej emocjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
30 - będzie szukać kochanki jeśli nie dogada się w domu. I jeśli nadarzy się okazja - to chyba pewien standard - wyjazd służbowy itp. Ostatnio o tym był raport w "Rzeczpospolitej" - można go znaleźć w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
30tka - w pewnym sensie tak, co jednak nie usprawiedliwia facetów, to że zgadzam się z nieładnym to wszystko moje doświadczenia i obserwacje środowiska, widzę jak laski niby chcą zdobyć jakiegoś faceta, jak się wkręcają i jak są porzucane bo tak jak powiedział nieładny - faceci unikają tego typu kobiet a okazję do zdrady zawsze łatwo znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość to ja 30
nie to, ze nie zgadzam się z wami tylko nie zrzucałabym całkowicie lub w większej części winy na kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
co za zgodność zalotko :P hahahaha ale faktycznie kobiety często mocno się wkręcają - mają nieco mylny obraz faceta - który ma zgoła odmienne oczekiwania. Może chce płomiennego romansu - który wiadomo, że się skończy. Kobieta może chcieć znacznie więcej - dlatego facet kończy znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×