Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość Taki_jeden_964
Są kobiety wolne 30+, znam osobiście, nie desperatki, nie marudzące, uśmiechnięte, wesołe. To co się tutaj pisze ma się nijak do rzeczywistości. x kobieta po 30tce pewnie, że nie ma co rozpaczać, w każdej chwili możesz kogoś poznać i coś rozpocząć. Po ślubie zakończyć coś co nie wyszło już tak nie da. Źle jest trafić na kogoś nieodpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
aha , jeszcze wojny nie ma, jeszcze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Obawiam się,że to czy trafiło się na odpowiednia osobe,wychodzi dopiero po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
wlasciwie, trzeba sie po prostu dopasowac i musi byc to cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostka wadliwa
Kiedyś próbowałem być normalny, chciałem mieć zwyczajne życie, pracę, rodzinę, ale mi nie wyszło. Teraz mam już inne priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
nie koniecznie po latach u mnie to wyszlo juz po pierwszym tygodniu zamieszkania razem z owym panem ex , wiedzialam ze jest nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wszystko wychodzi po czasie, ale cóż kocham i zapewne ciągle będę walczyć, bo tak juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Tp lepiej,że się szybko okazało co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednostka wadliwa
że też chce jeszcze się wam próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
jak czlowiekowi nie wychodzi w zyciu osobistym , zaczyna moze zajmowac sie bardziej soba, poswiecac swojej osobie wiecej uwagi,rozwijac sie, robic kariere w zyciu zawodowym , tak mysle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
trafilam ze tak moge powiedziec na toksyka , a jak z takim wytrzymac i zyc pod jednym dachem??? nie da sie ! po prostu sie nie da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Idealny związek jest możliwy, tylko obie strony muszą pragnąć szczęście drugiej osoby. Wtedy nie będzie np. zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Raz wychodzi a raz nie.Odwracanie myśli pomaga na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmKat
Szczęścia drugiej osoby ,ale i swojego też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Oo i 964 sie pojawil! Powiedz mi ty a ksiedza sie nie uczysz bo zaczales tak p*******ic ze nic nie rozumie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
dokladnie - jak bedzie wygladal zwiazek zalezy od obojga u mnie on myslal o sobie, przede wszystkim o sobie aby jemu bylo dobrze.. wlasnie juz po pierwszych dniach wspolnego zamieszkania zauwazylam ze jest egoista, materialista i chciwy na kase, moje przeczucia sie nie mylily, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć zarówno dawać jak i brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 32lata teraz strzeliło:)) ale jestem sam z własnego wyboru ale tez dlatego ze krucho u mnie z zaufaniem do kobiet byłem 5lat temu w długim zwiazku,na koncu dowiedzialem sie ze nigdy mnie nie kochała(po co była tyle czasu koło ratunkowe w raze W K... mac) flirtowała z kolegami w nowej pracy ,poszła na slub kolezanki z pracy poznała mena oczywiscie matka nic nie wiedziała.. sciema!!... po miesiącu sie jej odwidziało jej nowy men,szantaże kasa jej była potrzebna itp itd od tego momentu az do dzis spotkałem może z 5 kobiet z jedną mam kontakt fajny do dzis była u mnie potem pojechał do niej bardzo ją polubiłem ale co z tego jak mam taka skorupę ze nawet młotem pneumatycznym ciezko by ja było rozbic,dlatego wiem ze będę sam ,juz sie do tego przyzwyczaiłem i radze drogie panie po 30 zrobić podobnie zając sie sobą swoimi pasjami podróżami itp itd może i dużo jest takich 30+ ale znaleźć igłe w stogu siana jest trudno pozdrawiam i dobranoc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33on33
Ilu jest jeszcze facetów - hmm całkiem sporo :) jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
nienawidzacybab Tak się składa, że od kościoła się bardzo oddaliłem. Więc trafiłeś trochę jak kulą w płot. Modliłeś się kiedyś o dobrą partnerkę życiową ? Może nie musiałbyś się pluć teraz na babskim forum tylko byłbyś szczęśliwy w związku. Ps. nie wiem czy to zauważyłeś ale zaczynasz pisać sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
to prawda , ciezko trafic na porzadna osobe dzis... ale jak to mowia - kazdy trafi na swego ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Oooo curva mieles co ja!!!!!hmmm. A mowia ze facet to swinia s****wo zdrajca pijak damski bokser ***aka i h. U. J wie co jeszcze !! One sa ZZAAJJEEBBIISSTTEE!!!!!!!!!Q***ISZCZA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Promile rosną ? coraz trudniej cie zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha...dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Eee 964 albo 69 GAY mnie jeszcze z tad nikt nie wypraszal a ty juz kilka razy byles w******** wiec nie wk*****aj chlopcze i w********laj do klasztoru bo tu rozmowy dla normalnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Wita 32 latka( od dni paru;))) ,samotna, ktorej tez jakos tak sie nie powiodlo wczesniej...ale nie zaluje ani chwili, nie jestem desperatka, nie widze w przyjaciolkach wrogow( wszystkie maja mezow). Wlasnie planuje kolejny, samotny wyjazd w gory i czesto to wlasnie Ci " sparowani" zazdroszcza mi wolnosci;)to tak w skrocie .Witam Was bo za mocna kawe wypilam i spac nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tce
witam witam , tez jeszcze nie spie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milostka
Do nienawidzacy bab....musisz byc strasznym dzieciakiem.albo popaprancem emocjonalnym...ale to tylko mala uwaga, nie wysilaj sie z odpisywaniem bo szkoda mi bedzie czasu na to ile wysilku wkladasz w to, zeby potwierdzic moja uwage;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacybab
Hyhyhy witaj 32 latka hyhy!!!!!!! A ladnas czy monster hide????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
milostka jesteś może z małopolski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×