Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30tce

Ilu jest jeszcze facetow

Polecane posty

Gość nieładny język
widzę, że jesteś dość otwarta - nie uciekasz od flirtowania, bawisz się dobrze, nie stronisz zapewne od facetów, którzy szturmują twoje drzwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
hahhahhaha radzę sobie to fakt :) znam swoją wartość i wiem na ile mogę pozwolić sobie i innym flirtując, dlatego dobrze się bawięz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu kafe zawieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
wkurzające jest to przechodzenie na kolejną stronę :) dobrze, że masz dystans do tego - gdy się go traci może nie być czasem tak słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
i znowu wracamy do ulubionego "doświadczenia"....gdyby nie ono ten dystans nie byłby taki prosty a tak wiem, że życie na poważnie i podejście do niektórych spraw na serio nie jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dla mnie forum to sposób relaksu i zabawy i cieszę się że poznaję tu takich ludzi również wyluzowanych i z dystansem do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
po raz kolejny muszę się z Tobą zgodzić :) coś dziś bardzo zgodni jesteśmy :) Ja staram się zachowywać ten dystans do życia - pomaga zachować spokój i odsuwa stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
widać ludzie po 30 już tak mają, po co się sprzeczać skoro można zgodnie się zabawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
spinanie się i obrażanie oraz branie wszystkiego na poważnie - raczej nie pomaga. Forum jest od poznawania cudzego zdania, czasem jest źródłem wielu ciekawych informacji o ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
dokładnie, zgadzam się aż twoje zdrówko wypije :p ja lubię poznawać zdanie szczególnie kobiet na sprawy damsko - męskie, sama mam jakieś doświadczenie i chętnie się nim dzielę a i zdanie facetów mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
mogę być więc twoim zaufanym ekspertem :P od takowych relacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
uuuuu brzmi zachęcająco :D zapomniałam że jesteś z tych bardziej doświadczonych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
wyczuwam nutkę ironii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
ależ skąd.....o tej porze to już jedynie flirt a nie ironia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
flirtowanie z atrakcyjną blondynką...niemałe wyzwanie :) ale bardzo kuszące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
uważaj to "życie dojrzałe" a nie "erotyczne" co by nas nie usuneli jak się rozkręcimy z tym flirtowaniem :D a nie ukrywam dobra w tym jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
zalotko...dobra to może być za mało dla mnie :P hahahahaha spokojnie - jesteśmy nadal grzeczni i nie uprawiamy wirtualnego seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
może i tak, nie dowiesz się jak nie sprawdzisz :P a z tym seksem to spokojnie - na wszystko przyjdzie czas szczególnie że w wirtualnym świecie wirtualny seks może nie być wiele gorszy niż ten w realu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
dlatego lubię wyłącznie ten realny i namacalny. I nie miałem nigdy reklamacji (a co jak marketing to marketing :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
skoro marketingowo to i mi ciężko się oprzeć szczególnie jak już pozna się moje "możliwości" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
trzymam - na razie tylko - za słowo. Choć wolę kobietę trzymać zdecydowanie za coś więcej niż słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nie da się ukryć, że jeśli idzie o trzymanie to faceta jest zawsze miło potrzymać :D a od trzymania wszystko się zaczyna potem to już pełen odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
no takie "trzymanie" jest cenne - choć umiejętności są mocno zróżnicowane. A samo zaangażowanie to czasami zbyt mało :) no ale w szkole tego nie uczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
jedynie zaangażowanie faktycznie nie gwarantuje sukcesu ale jeśli słucha się tej drugiej osoby, obserwuje jej reakcje podczas to szanse na dojście do przyjemności są znacznie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
i znowu powraca doświadczenie :) oczywiście obserwacja reakcji i zachowań jest kluczowa, umiejętny dotyk, masaż, ucisk, głaskanie, lizanie czy kąsanie....no i usta - bez dobrego całowania nie da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
winko się skończyło, godzina zero wybiła i mimo przesympatycznej rozmowy nie daję rady....powoli będę znikać choć kusząco się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzalotka
nieładny - dokładny, jako kobieta po 30tce wiem że pewne rzeczy docenia się z wiekiem, czułość i otwartość, umiejętność słuchania i obserwacja reakcji drugiej osoby dają wiele przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładny język
obserwacja i słuchanie to podstawa. to klucz by być dobrym a nawet wyjątkowym kochankiem czy partnerem Tylko faceci za często bywają zaślepieni swoimi rzekomymi umiejętnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×