Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość royal82

zaproszenia ślubne. gdzie?

Polecane posty

Gość royal82

hej, polecicie jakieś fajne zaproszenia ślubne? chciałabym coś oryginalnego, eleganckiego - bez oblatanych wzorów z obrączkami i gołąbkami :) chętnie przyjmę namiar na hand-made :)

Gość slubowałamWLUTYM
mi robiła Pani z firmy www.agoart.com.pl reklamowała się kiedyś tutaj, mogę ją spokojnie polecić

Gość slubowałamWLUTYM
nie wiem czy oni projektują ale wiem że Pani w agoart robi też na zamówienie, znajoma przesłała jej wzór czy może taki wykonać, coś tam pozmieniała i było indywidualnie na zamówienie, warto sprawdzić :) Powodzenia

Gość weroniq84
Spróbuj zamówić z neta, dobry trop to allegro, tam wiele ludzi sprzedaje swoją twórczość :) ja zamawiałam zaproszenia przez sklep internetowy www.artedesigner.pl, znalazłam go w googlach. trafiłam wtedy także na namiary innych sklepów internetowych tego typu, więc jest sporo takich miejsc w sieci. Ale mnie najbardziej podobała się właśnie ta oferta :)

No tak, zaproszenia to bardzo ważna sprawa. Warto żeby były ładne i zachęcające. Pamiętaj, żeby umieścić na nich wszystkie ważne informacje. Ja podczas ślubu skorzystałam z firmy http://www.drukmax.pl/component/joomd/drukmax/jditems/view/zaproszenia.html . Robią na prawdę świetne zaproszenia. Pracownicy chętnie pomogą w wyborze czy dopracowaniu projektu. Firma oferuję również wiele innych rodzajów wydruków.

Gość gość
Jesli chodzi o zaproszenia ślubne to ja polecam Drukmax w Warszawie (robia chyba tez online wszystko). Ja u nich zamawialam zaproszenia razem z drukiem i projektem. powiedzialam dokladnie, co chce miec i jak chce miec i takie dostalam. nie lubie tych oklepanych wierszykow i nudnych grafik, wiec tylko takie wyjscie przewidywalam. http://www.drukmax.pl/component/joomd/drukmax/jditems/view/zaproszenia.html

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować