Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muffinka909

PODNIECA MNIE TYLKO OSTRE BDSM

Polecane posty

Gość gość
NIE! wypad, tutaj rozmawiaja tylko powazne kobiety i powazni faceci prowokatorow nam nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prowo pytam, bo na forum bdsm jest przecież instukcja jak podpalać, jak razić prądem, cewnikować partnera, robić lewatywę z robaków, jedzenie odchodów partnera (i nie mam tu na myśli spermy, to akurat widzę normalna pożywka każdej seksualnej) ja się tego boję, ale jestem tolerancyjna. uważam, że seksualni są dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_już_doświadczona
nooo tez tak mam, puszczam sobie produkcje KINK i to mnie najbardziej rajcuje sama bym chciała przeżyć coś takiego z kilkoma facetami ale to się nigdy nie spęłni bo obiecałam sobie, że nigdy nie zdradze mojego faceta, którego kocham ze wzajemnością (zrobiłabym mu krzywdę) co nie zmienia faktu, że gdy mogę to takie cos leci u mnie po godzinkę dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też oglądam filmy na KINK. Z mężem od niedawna próbujemy BDSM. Ja jestem w klimacie od dawna, mąż początkujący. Stosujemy wiązanie,kneblowanie,chłostę,pissing,rimming,ostry anal, ostry oral, bukkake,podduszanie,dominacje psychiczna, wyzwiska i pewnie jescze o czymś zapomniałam, ale trochę tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktoras poda maila to bede ja nakrecal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie być obserwatorką jak kobieta dominuje faceta nie tak dawno weszłam w układ z moją koleżanką z którą się umówiłam żeby zdominowała mojego męża powiedziałam mojemu mężowi że spotkamy się na działce rekreacyjnej ja przyszłam na działkę razem z moją koleżanką ale ja się schowałam tak żeby mnie nie widział weszła na nasz teren działkowy moja koleżanka mój mąż jej nie znał nic nie zdążył powiedzieć do niej ona od razu go powaliła na ziemię uklęneła nad nim i gdy mój mąż zobaczył że wyciąga z kieszeni skórzanej spódnicy sznurek próbował wstać z ziemi wtedy moja koleżanka zrezygnowała z tego żeby go związać chwyciła go za ręce i docisneła do ziemi a później usiadła na nim on wtedy juz nic nie mógł zrobić ja widziałam to wszystko z daleka bardzo fajnie to wyglądało byłam taka podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×