Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zarabiacie z wykształceniem średnim ?

Polecane posty

nie trzeba miec wyzszego by dobrze zarabiac. Nie uwazam ze myslenie takie a nie inne przytoczone wyzej jest zle. Pierwsza praca nie musi byc super platna, wazne ze sie ja ma, nabiera sie doswiadczenia, jakiegos obycia wsrod innych ludzi. U mnie w rodzinie wiekszosc osob z wyksztalceniem zawodowym i srednim, moj tata zarabia ponad 7 tysiakow, mama ponad 2, moj brat sie uczy coprawda jeszcze w technicznej szkole ale juz sobie dorabia u mechanika. Znam kilkanascie osob z wyksztalceniem srednim i ladna 3 tysieczna wyplata. Znajomosci nie maja tutaj wiele do rzeczy, licza sie checi i skonczony dobry, platny zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady Love - gdyby tak prosto i radośnie zarabiało się w Polsce dobre pieniądze to bym się bardzo cieszyła, ale chyba masz lekką świadomość, że tak nie jest. Scenariusz często jest taki: idziesz do pracy po maturze, zdobywasz doświadczenie, twoje pobory rosną o kilkaset zł, a potem zatrzymujesz się w miejscu (przed trzydziestką) i zarabiasz grosze do śmierci - bo po prostu nie każdy może zostać kierownikiem - większość nie może. Co innego własna firma lub zarabianie za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak, zgadzam sie z Toba - chcialam tylko pokazac ze kazdego moze czekac to samo nie zaleznie od wyksztalcenia, choc wiadomo ci z wyzszym maja wieksza szanse na lepsza prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie należy zwalać winy za swoje niepowodzenia na samo wykształcenie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację,nawet jak zarabiam więcej to jak ja mogę wśród was narzekać,czy wśród tych którzy mają najniższą, ja jak zarabiałam na początku najniższą to brałam nadgodziny jeśli się dało,dorabiałam sprzątaniem choć to ktoś by powiedział upokarzające(rano elegancko a wieczorem na szmacie),ale miałam ładnych kilka stów więcej miesięcznie. Później zmieniłam pracę na dobrze płatną,ale dalej dorabiałam i dorabiam sprzątaniem,jak chciałam zrezygnować ze sprzątania to zaczęli płacić więcej,więc co,zarabiam,dorabiam zamiast siedzieć przed tv,nawet teraz jak mam urlop i siedzę w domu to nie odpoczywam od sprzątania,np dziś byłam porządkować w ogrodzie i powsadzałam kwiaty w donice,byłam 5 godzin i na 2 tygodnie na gaz do auta mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wychodzi, że ja najmniej zarabiam, 1100-1300 jak się uda no ale to pierwsza moja praca więc jestem dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giwaność
Moze ktos mi odpowie na to pytanie .Jezeli mam srednie wyksztakcenie i pracuje jako sprzataczka ,czy mam prawo do wiekszego wynagrodzenia od podstawowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 tyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w Olsztynie jakbym dostała pracę za 1500 zł netto (nie fizyczną i nie zmianową), to bym chyba była najszczęśliwszą kobietą w województwie. na wszystko bym sobie mogła pozwolić, co mi do szczęścia potrzebne, serio. ale na razie siedzę na połówce etatu za niecałe 700 zł i widoków na lepszą pracę nie mam w tej chwili. może i mogłabym dostać więcej, ale już fizycznie pracowałam, nie daję rady na dłuższą metę i mentalnie czuję się poniżona taką pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×