Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 ciaza..i duzy brzuch

Polecane posty

Gość gość

Czy w 3 ciąży bylyscie dużo grubsze niż w pierwszych dwóch? Jestem w 3 ciąży,ok 10 tydz.a juz widać mi brzuch i nie mieszczę sie w 6 z 7 par spodni!! Jestem w szoku bo obie ciaze mialam maly brzuch i dopiero pod koniec bylo widać bardziej. Dodam ze jestem bardzo drobnej budowy,niska i szczuplutka i nie obżeram sie,do tego mam sporo ruchu przy dwójce dzieci. Pomyslalam ze byc moze miesnie brzucha juz po 2 ciazach mam zwiolczale,zwlaszcza ze nie cwiczylam i moze stad większy brzuch,ale boje sie ze mogę byc w ciąży blizniaczej..gdyz u męża w rodzinie (jego bracia)są bliźniakami. Pietwsze usg będę miala dopiero za 2 tyg.Jak u was bylo drogie mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne,ze kolejna ciaza jest szybciej widoczna, własnie przez rozciagniete mięsnie u mnie też i nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze to tylko to bo kazdy wróży mi bliźniaki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3 ciąży mięśnie brzucha, a zwłaszcza macicy mogą już nie trzymać jak kiedyś. Ale nie wiem czy bym się tym sugerowała- bo moja mama w trzeciej ciąży do 7 miesiąca brzucha praktycznie nie miała. Dodam, że trzecia ciąża była rok po roku. Ale raczej chyba nie musisz się martwić bliźniętami. Dziedziczenie skłonności do rodzenia bliźniąt jest typowe tylko dla kobiet. Więc to, że w rodzinie męża są bliźniaki nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×