Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia1979

Zdrada za granicą

Polecane posty

Gość Madzia1979

Witam jestem tu nowa nie wiem co zrobić , mąż domyśla się co zrobiłam . Wyjechałam na wycieczkę taką przyzakładową koledzy koleżanki z różnych działów . Wycieczka fajna , włochy ładne klimaty i etcetera . Pewnego wieczoru poszliśmy na kolacje do restauracji , ja jestem blondynką 172 wzrostu , i dość szupłą 58 kilo , dbam o siebie , sport solarium , a ze to miała być kolacja uroczysta to ubraliśmy się wszyscy elegancko buty na obcasie mały makijażyk . wiadomo koloacja to kolacja kilka drinków wesoły humor . Około 10 przysiadło się do nas kilku włochów zaczeli nas bajerowac po włosku my oczywiście nie znamy włoskiego ale hi hi hi itd , około 23 jeden zaczoł mi się naprawdę podobać wiec tańce wolne piosenki , potem przeszliśmy się po okolicy ,, i złapał mnie za ręke zaczoł mi mówić że jestem prima itd . w końcu podwiną mi sukienke i zaczoł się do mnie dobierać , zgodziłam się pod wpływem alkocholu i miłej chwili , ponieważ mam już 3 dzieci nie chciałam zajść w ciąże więc wsadziłam jego penisa w moją pupe zdziwił się bardzo ale nie wyszedł , trwało to może i z 40 minut , skończył co zaczoł , nie wspomne że pupa bolała mnie z 4 dni . Następnego dnia był powrót do polski . Wieczór po powrocie mąż stęskniony zaczoł się przystawiac do mnie a pupa boli i całe okolice też . Teraz po powrocie mam wyżuty sumienia bo gdy mój małżonek dopiera się domnie to uciekam z pupą , nigdy analnie nie robiłam tego z mężem no może 1 czy 2 razy prze cały związek przed i po małżeństwie , ale kruciutko jak miał dojść a nie od samego początku , więc zaczyna on coś podejżewać . Wcześniej nawet jak całował mnie w okolicy pupy to uciekałam z tamtym miejscem . Czy to co zrobiłam lepiej przemilczeć czy powiedzieć .Dodatkowe wyżuty mam z tego powodu że mój mąż zawsze chciał sexu analnego a ja mówiłam że tego nigdy nie zrobie Co mam zrobić Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest, jak wysyła się po kasę na zachód. Sam jestem facetem i też wiem, że długo bez baby porządny chop nie wyrobi i szuka się czegoś do ukłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobić? Spakować walizki i wypertalać z domu od męża, bo nie zasługujesz na to by być jego żoną SZMATO piertolona! Co za kurfiszon jepany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZACZOŁ się dobijać do ciebie rozsądek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Zdrada w roamingu liczy się zawsze podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo,ze jesli to prawda to tylko puste i glupie i puszczalskie laski tak sie zachowuja,zreszta po pisowni widac,ze ta madra tez nie jest:-D Maz tez musi byc ciemny skoro takie byle tepe dziecko za zone wzial,sa siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o taka ryfka jest typowa ddduuuupppodaja tyle,ze kafeteryjna. Pusta,ciemna niezbyt rozgarnieta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie się czyta ,nawet jest to śmieszne.wymyśl coś jeszcze i dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka     Goldman
Nie wiem co znaczy "ciemna", ale potraktuję to jak komplement:) A i z dawaniem d**y bywa u mnie różnie. Daję tylko wybranym. Całą resztę serdecznie przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×