Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Upodabniam się do własnej matki

Polecane posty

Gość gość

kiedys jak patrzylam na czasem to sie zastanawialam czy tez bede tak wygladac, ona nie jest gruba ani chuda, ale otluszczona, a ja teraz mam 38 lat i zaczynam wygladac tak jak ona, moja waga waha sie co kilka lat, teraz mam 74/168cm, 4 lata temu 55-56, jeszcze wczesniej tez tak mialam utylam do 74 a potem schudlam, dziwne to ale sama widze ze chyba tego nie przeskocze, normalnie nie moge na siebie patrzec....szczegolnie jak wiem ze bede wyglada jak mama, poza tym roznica w wadze prawie 20 kg jest duza, ktos tak ma i chce mnie wesprzec, co jesc i co cwiczyc bo sie zapuscilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30l, ten sam wzrost co ty, waze okolo 56 kg i czuję się gruba. Strach pomyslec jak Ty musisz sie czuc, wspolczuje. Ciezko schudnać, wiem cos o tym, chcialabym wazyc tak z 50kg, tyle wazylam kilka lat temu i czulam sie super. Niestety za duzo pokus, zabijam smutki jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczyć przede wszystkim siłowo i interwałowo, jeść dużo białka i warzyw (zwłaszcza brokułów, szpinaku, kalafiora, ogórków), ograniczyć maksymalnie cukry proste, jeść 5-6 posiłków dziennie... Idź na forum SFD Ladies, tam Ci dokładnie pomogą ułożyć treningi i dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×