Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dla 13mies przeciwko komarom i kleszczom

Polecane posty

Gość gość

moja córka ma 13 miesięcy mnóstwo już komarów u nas, i trzeba zacząć sie spwdd nimi "zabezpieczac" zwłaszcza że często wychodzimy wieczorami do parku na spacer- mała później lepiej śpi. nie chciałabym żeby ja ciągle coś kąsało. lepsze będzie coś w sprayu czy w kremie? co skutecznego możecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki srodek w sprayu, niestety nie pamietam nazwy. Zapytaj w aptece, widzialam go tez w smyku. Jego mozna stosowac nawet u niemowlat bo jest na bazie ziol i innych naturalnych składników. A przedwszystkim jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, aby preparat zawierał substancję DEET -tak na prawdę tylko ona może zabezpieczyć przed kleszczem. Zawsze sprawdzaj ciało dziecka po spacerze, a ubranie też obejrzyj, bo kleszcz nie wbija się w skórę od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzam zawsze ale jednak jak czymś 'spryskam' to mniejsze ryzyko. zwłaszcza że ja dosłownie przyciągam komary i kleszcze. zawsze jestem pogryziona. a kleszcz kilka razy w sezonie nawet jak sie pryskam. jeszcze nie trafiłam na naprawdę skuteczny środek. boję sie że córka może mieć to samo dlatego wolę kupić coś sprawdzonego, co naprawdę działa. spytam w aptece ale wolalam też tu, doświadczonych które to testowały bo panie w aptece to czasem nie maja polecia co sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×