Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mykpyk

Sam już nie wiem ...

Polecane posty

Gość mykpyk

Witam. Od kilku tygodni spotykam się z pewną dziewczyną. Wszystko byłoby okey , gdyby nie fakt , że ona nie ma dla mnie czasu tzn ; woli iść z koleżankami na imprezę niż się ze mną spotkać , a jak już ma dzień wolnego od szkoły , nauki itd to woli iść gdzieś z rodzicami niż ze mną ;/ Spotykamy się tak około dwa razy w tygodniu i na spotkaniach jest na prawdę fajnie , mamy o czym gadać itd , nawet są jakieś tam czułości na pożegnanie... Zauważyłem też , że ona jakby się mnie wstydziła . W trakcie jak jesteśmy gdzieś w parku , gdzie nie ma ludzi to idziemy normalnie za rączkę jak para , a w momencie gdy wchodzimy w miasto ona pod byle pretekstem puszcza moją dłoń i niby coś tam robi na telefonie czy grzebie w torebce ... Pisze do mnie codziennie sporo sms , bardzo często sama inicjuje rozmowę , jednak mam od kilku dni wrażenie , że robi to z nudów .. Nie wiem już co myśleć o tej znajomości , czy ją kończyć czy poczekać na rozwój sytuacji , bo nie ukrywam , że ja się ''wkręciłem'' bardzo w tą dziewczynę , ale jeżeli ona ma mnie traktować jak kolegę to ja podziękuję , bo szkoda czasu. Co Wy drodzy czytelnicy mojego tematu o tym sądzicie ? Dać sobie spokój , ''walczyć'' , czy może zapytać w prost jakie ona ma plany wobec mnie ? Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi i za wszelki porady z góry serdecznie dziękuję , będę naprawdę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×